ksiazki CISCOPRESS

kupie, sprzedam itp
Wiadomość
Autor
przemek
wannabe
wannabe
Posty: 119
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Gliwice

#16

#16 Post autor: przemek »

digit pisze:
luka pisze:hej digit to robisz jakąś akcje? teoretycznie masz trzech chetnych
Tak, tak, po to jest ten watek, zeby sie rozeznac co kto chce i jakie jest zapotrzebowanie. Wszyscy co maja w planach cos kupic niech sie wpisuja tutaj. Pozniej zobaczymy co dalej.
Ja też mam w planach małe zakupy, ale decyzje podejme do miesiąca, jak mi przyjdzie kupon 40% :)

horhe358
wannabe
wannabe
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:04
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#17

#17 Post autor: horhe358 »

no i jak tam będziecie coś zamawiali ? :) Bo ja odliczam dni do premiery CCNA Lib. i na liczniku zostało mi 5 dni - nie wiem czy czekać czy zamawiać samemu?

pozdr.Paweł

Awatar użytkownika
digit
wannabe
wannabe
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2005, 22:05

#18

#18 Post autor: digit »

horhe358 pisze:no i jak tam będziecie coś zamawiali ? :) Bo ja odliczam dni do premiery CCNA Lib. i na liczniku zostało mi 5 dni - nie wiem czy czekać czy zamawiać samemu?

pozdr.Paweł
Hej
No jak widac nic z tego nie bedzie, brak zainteresowania. zamawiaj :).
DIGIT

horhe358
wannabe
wannabe
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:04
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#19

#19 Post autor: horhe358 »

digit pisze: No jak widac nic z tego nie bedzie, brak zainteresowania. zamawiaj :).
Widzę że w Ciscopress wymiotło tą książkę na kilka dni przed terminem premiery - albo coś im się przedłużyło, albo mają dużo zamówień i przestali dalej kolejkować ;) Tak czy owak zamówiłem w amazonie, mają wysłać pojutrze. No zobaczymy, pozostaje czekać.

pozdr.Paweł

Paulus
CCIE
CCIE
Posty: 241
Rejestracja: 04 cze 2005, 18:23

#20

#20 Post autor: Paulus »

Z amazona do polski jednak duzo lepiej - 9$ wysylka. Z ciscopressu albo bookpool okolo 20$. Napisz po jakim czasie ci wyslali. U mnie po ok 30 godzinach.

horhe358
wannabe
wannabe
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:04
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#21

#21 Post autor: horhe358 »

Paulus pisze:Z amazona do polski jednak duzo lepiej - 9$ wysylka. Z ciscopressu albo bookpool okolo 20$. Napisz po jakim czasie ci wyslali. U mnie po ok 30 godzinach.
Ja zamówiłem 20.05, ale napisane było że książka będzie dopiero 24.05. I dużo się nie pomylili - właśnie dostałem info że wysłali. Wziąłem Standard delivery, więc przewidywany czas doręczenie to 2-3 tydzień czerwca. Także - CCNA Lib. 2nd w drodze ;) Ktoś juz dostał ?

pozdr.Paweł

Awatar użytkownika
gaph
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 419
Rejestracja: 23 lip 2004, 21:16
Lokalizacja: Wrocław, Polska
Kontakt:

#22

#22 Post autor: gaph »

horhe358 pisze:Ktoś juz dostał ?
Tak.

Obrazek
| Few people know what actually goes on in the CCIE Lab, it's shrouded in mystery |
| and of course there's the NDA. | Sometimes our friends go to the lab |
| and return CCIEs. | Sometimes they don't return at all. |

Awatar użytkownika
luka
wannabe
wannabe
Posty: 323
Rejestracja: 14 lut 2005, 12:58

#23

#23 Post autor: luka »

ej a moze ktos wie gdzie w Dublinie dostane CCNA lib 2-gie wydanie (najlepiej jakas ksiegarnia w centrum) bo samemu lazic po tysiacu ksiegarni mi sie nie chce?

domyslam sie ze oplacilo by mi sie bardziej kupic tu i przywiezc niz zamawiac w PL

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#24

#24 Post autor: Seba »

luka pisze:ej a moze ktos wie gdzie w Dublinie dostane CCNA lib 2-gie wydanie (najlepiej jakas ksiegarnia w centrum) bo samemu lazic po tysiacu ksiegarni mi sie nie chce?
Eason na O'Connel Street, w podziemiu jest dział komputerowy i mi się kojarzy, że właśnie tam coś takiego widziałem :wink:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
luka
wannabe
wannabe
Posty: 323
Rejestracja: 14 lut 2005, 12:58

#25

#25 Post autor: luka »

dzieki! na 100% obadam:)

Paulus
CCIE
CCIE
Posty: 241
Rejestracja: 04 cze 2005, 18:23

#26

#26 Post autor: Paulus »

Na Dawson Street (rownolegla do Grafton) jest wielka ksiegarnia i na 2 pietrze sa techniczne - niestety tak z 40% drozej niz z amazona.

Awatar użytkownika
luka
wannabe
wannabe
Posty: 323
Rejestracja: 14 lut 2005, 12:58

#27

#27 Post autor: luka »

Bylem w 4 ksiegarniach - w ostatniej (bo tam byla ksiazka to wiecej nie szukalem) ksiazka jest za 62 euro - w Figgis na Dowson Str.

horhe358
wannabe
wannabe
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:04
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#28

#28 Post autor: horhe358 »

luka pisze:Bylem w 4 ksiegarniach - w ostatniej (bo tam byla ksiazka to wiecej nie szukalem) ksiazka jest za 62 euro - w Figgis na Dowson Str.
62 euro za CCNA Lib 2 ? Hm, to tak jakby w porownaniu z cena z amazon troche kosmicznie ;) Ciekawe skąd oni biorą takie narzuty :/

pozdr.Paweł

Awatar użytkownika
luka
wannabe
wannabe
Posty: 323
Rejestracja: 14 lut 2005, 12:58

#29

#29 Post autor: luka »

no z lekka kosmicznie - zastanawiam sie czy brac czy jakos online zamawiac
ile mniej wiecej wychodzi za ta ksiazke z amazona razem z shippingiem do PL?

Paulus
CCIE
CCIE
Posty: 241
Rejestracja: 04 cze 2005, 18:23

#30

#30 Post autor: Paulus »

Z Amazona do Polski shipping tyle samo co do Irlandii czy gdziekolwiek w Europie: 4,5$ za paczke + 4,5 za kazda ksiazke w niej. Czyli 9 jesli tylko jedna ksiazka.

A ceny w ksiegarni kosmiczne - jak wszystko w Dublinie. Za to mozna usiasc w fotelu i spokojnie przejrzec najnowsze ksiazki (calkiem szybko je maja).

Zablokowany