Sprzedam AiroNet 1131 AG wersja europejska. Nowe !!!

kupie, sprzedam itp
Wiadomość
Autor
Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Sprzedam AiroNet 1131 AG wersja europejska. Nowe !!!

#1

#1 Post autor: Kyniu »

Witam,

Mam do sprzedania kilka sztuk AIR-AP1131AG-E-K9 czyli - jeśli by ktoś przypadkiem nie wiedział - access point Cisco serii AiroNet 1130AG z dwoma radiami dla pasm 2.4 i 5 Ghz (802.11 b/g oraz 802.11a) z wbudowanymi antenami. Są to nowe modele o bardzo ładnym designie (kolega użył słowa "oczojebliwe") co można ocenić na zdjęciach. Ponadto jest to wersja na rynek europejski spełniająca normy ETSI a nie import z USA czy Japonii (dla przypomnienia na rynek amerykański muszą spełniać normy FCC i wówczas w kodzie literkę E zastępuje A, dla Japonii jest to norma TELEC i litera J). Urządzenia są nowe, nieużywane, no i oczywiście sprawne. Opakowania są otwarte tylko w celu skontrolowania czy wszystko zostało zapakowane i sprawdzenia urządzeń. W skład kompletu wchodzą: access point, zasilacz 48V + kabel zasilający, power injector do zasilania PoE + kabelek ethernet, oraz bogaty zestaw montażowy. W komplecie nie ma kabla konsolowego mimo iż access point posiada port konsoli (widać Cisco poskąpiło, bo ja ich bynajmniej z pudełek nie zabieram).

Obrazek
Obrazek

Ile one kosztują myślę że każdy doskonale wie i boleśnie się o tym przekonał. Ja oferuję je w kwocie 800 PLN. Zasady zakupu są mam nadzieje proste - ponieważ urządzenia przyjeżdżają do mnie z Niemiec na moje zamówienie, obowiązuje płatność z góry (może być zaliczka, preferuję całość). Wysyłam na koszt własny na terenie kraju. Można odebrać osobiście w Kielcach lub w weekendy w Krakowie. Jeśli ktoś się obawia takiej formy realizacji transakcji, mogę wystawić aukcję prywatną na Allegro. Nie wystawiam faktur. Pytania proszę na priv. Więcej zdjęć mogę przesłać zainteresowanym na maila.

Kyniu

Awatar użytkownika
krzysiek
inner circle
inner circle
Posty: 493
Rejestracja: 28 maja 2004, 23:23
Kontakt:

Re: Sprzedam AiroNet 1131 AG wersja europejska. Nowe !!!

#2

#2 Post autor: krzysiek »

Kyniu pisze: Ile one kosztują myślę że każdy doskonale wie i boleśnie się o tym przekonał. Ja oferuję je w kwocie 800 PLN.
sa np. na allegro po 599 zl z gwarancja i na kup teraz... link tutaj

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Sprzedam AiroNet 1131 AG wersja europejska. Nowe !!!

#3

#3 Post autor: Kyniu »

krzysiek pisze: sa np. na allegro po 599 zl z gwarancja i na kup teraz...
A zwróciłeś uwagę że jest to aukcja prywatna? Ja też widziałem wiele świetnych ofert na sprzęt Cisco na Allegro. Tylko że były to aukcje "dla wybranych". A popatrz po ile chodzą na Allegro inne AP. Za stare 1120 trzeba dać około 600 PLN, stare 1130 są wystawiane po 800-900 PLN.

Zaś co do gwarancji - moje też je mają. Ale obawiam się że bez faktury zakupu jej wyegzekwowanie może stanowić problem co uczciwie zaznaczam.

Kyniu

lassak
wannabe
wannabe
Posty: 263
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:41
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sprzedam AiroNet 1131 AG wersja europejska. Nowe !!!

#4

#4 Post autor: lassak »

Kyniu pisze:A popatrz po ile chodzą na Allegro inne AP. Za stare 1120 trzeba dać około 600 PLN ...
No coś w tym jest ...

http://www.allegro.pl/item143901773_cis ... edam_.html

8)

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

Re: Sprzedam AiroNet 1131 AG wersja europejska. Nowe !!!

#5

#5 Post autor: Kyniu »

lassak pisze: No coś w tym jest ...
Możemy teraz przerzucać się linkami, sprawdzać kto daje zasilacz a kto nie, kto sprzedaje z power injectorem a kto każe go sobie dokupić osobno, dyskutować który nowy a który jak długo był używany, itd. Zastanawiam się tylko po co ta dyskusja. Czy ja kogoś zmuszam do kupowania? Czy piszę że to najtańsza oferta w necie? Nie, po prostu zaproponowałem że mogę sprowadzić z Niemiec nowy sprzęt w cenie która według mnie jest atrakcyjna. Kto zechce - skorzysta, kto nie zechce - nie skorzysta. Tymczasem z całkiem niezrozumiałych dla mnie powodów zaraz każdy chce mi udowodnić że ja jakiś bandyta i oszust jestem.

Kyniu

stefanx
wannabe
wannabe
Posty: 314
Rejestracja: 24 mar 2005, 16:08
Lokalizacja: Zurych

#6

#6 Post autor: stefanx »

nie jestes ani oszustem, ani bandyta.. poprostu sa tansze oferty ;)

Zablokowany