[KUPIE] CCNA Certification Library

kupie, sprzedam itp
Wiadomość
Autor
b4rtus
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:53

[KUPIE] CCNA Certification Library

#1

#1 Post autor: b4rtus »

Kupie książkę CCNA Certification Library (CCNA Self-Study, Exam #640-801).
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2007, 21:50 przez b4rtus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

Re: [KUPIE] CCNA Certification Library

#2

#2 Post autor: Slomek. »

b4rtus pisze:1). Ewentualnie może być ksero wybranych rozdziałów.
!!!! All rights reserved. no part of any ciscopress book may be reproduced or transmitted in any form or by any means, electronic or mechanical, including photocopying, recording, or by any information storage and retrieval system, without written permission from publisher, except for the inclusion of brief quotations in a review. !!!!
BTW niezły poczatek na forum
Trecom.pl

b4rtus
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:53

#3

#3 Post autor: b4rtus »

mea culpa. Post edytowany

Awatar użytkownika
Misiekm
wannabe
wannabe
Posty: 518
Rejestracja: 29 lis 2005, 17:31
Lokalizacja: Londyn

#4

#4 Post autor: Misiekm »

b4rtus pisze:mea culpa. Post edytowany
Witamy

Kolega musi sie nauczyć,ze tutaj wszyscy mają tylko oryginalną literature i licencje na IOS i inny soft. Powinien także rozdzielać PM od forum ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wlochaty
wannabe
wannabe
Posty: 492
Rejestracja: 30 wrz 2006, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#5

#5 Post autor: Wlochaty »

Misiekm pisze:[
ze tutaj wszyscy mają tylko oryginalną (...) licencje na IOS i inny soft.
taaa, aha ;-)
Wlochaty

b4rtus
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:53

#6

#6 Post autor: b4rtus »

Robicie mi offtopa :twisted:

gandi21
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:43

Re: [KUPIE] CCNA Certification Library

#7

#7 Post autor: gandi21 »

Slomek. pisze:
b4rtus pisze:1). Ewentualnie może być ksero wybranych rozdziałów.
!!!! All rights reserved. no part of any ciscopress book may be reproduced or transmitted in any form or by any means, electronic or mechanical, including photocopying, recording, or by any information storage and retrieval system, without written permission from publisher, except for the inclusion of brief quotations in a review. !!!!
BTW niezły poczatek na forum
[edit]
Jakby sie dało ta pozycje w kraju (Polsce) kupić to nikt nie by nie drukował/kserował.
Poszukaj na rapidshare napewno znajdziesz.
Pozdrawiam

@Seba wskaż mi proszę choćby jedną księgarnie/ksiegarnie jezykowa w ktorej można dostać te ksiazki od reki :wink: , jezeli jestes w posiadaniu takich informacji i zechcesz sie z nami podzielic to bede bardzo wdzieczy i zapewne jeszcze wielu forumowiczow. Racja przesada jest twierdzenie ze tego wogole nie ma w PL, ale twierdze ze zdobycie tych ksiazek obecnie tj wrzesien/pazdziernik 2007 graniczy z cudem lub trzeba miec olbrzymie szczescie :roll:
@Slomek nie obrazaj mnie bo ja na Ciebie nie naskakuje stwierdzam tylko fakty ze jak ktos chce to miec najszybciej to moze sobie to sciagnac i powoli czytac a potem sobie zamowic wersje papierowa bo i tak zechce to miec w ladnym wydaniu.

Ostatnia aukcja tej pozycji na allegro 2007-08-09 16:22:10
Tu na forum tez nikt tego nie sprzeda.
Ksiegarnie internetowe - czas oczekiwania 8 tygodni (kpina)
Pozostaje ebay lub amazon.
Ebay - paypal nie przyjmuje wszystkich kart.
Amazon - nie wiem chyba tez trzeba miec karte odpowiednia i to nie debetowke pko ekspres.
Jak widac utrudnienia na kazdym kroku :?
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2007, 19:08 przez gandi21, łącznie zmieniany 6 razy.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

Re: [KUPIE] CCNA Certification Library

#8

#8 Post autor: Seba »

gandi21 pisze:Jakby sie dało ta pozycje w kraju kupić to nikt nie by nie drukował/kserował.
A o jakim kraju piszesz? Chyba nie o Polsce... Moze nie lezy w kazdej ksiegarni, ale stwierdzenie, ze nie mozna czegos kupic, to znaczace naciaganie rzeczywistosci... :shock:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#9

#9 Post autor: Slomek. »

Raczej usparawiedliwienie złodziejstwa. Na półce mam w tym momencie 12 ksiazek Ciscopress i kazda z nich kupilem nie ruszajac sie z fotela. Oczywiscie łatwiej wydrukować, zbindowac i cieszyc sie jaki to ja jestem masta hacka co gandi21?
Trecom.pl

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#10

#10 Post autor: domin »

Skserować, zbindować i kupić ryze - a w przypadku niektórych pozycji i dwie nawet to cie wyniesie coś pod 60zł (przynajmniej w mnie w mieście by tak wyszło). A za 30$ możesz mieć legala z CD, w ładnej okładce itp. No ale po co dokładać 20zł i mieć to ładne jak moge mieć popaćkane + 5 piw? :x
.ılı..ılı.

Awatar użytkownika
karmazynowy
wannabe
wannabe
Posty: 82
Rejestracja: 11 gru 2005, 19:58
Lokalizacja: Radom

#11

#11 Post autor: karmazynowy »

domin pisze:Skserować, zbindować i kupić ryze - a w przypadku niektórych pozycji i dwie nawet to cie wyniesie coś pod 60zł (przynajmniej w mnie w mieście by tak wyszło).
Chyba, że można w pracy drukowac za free :wink:

Zablokowany