Nova sila w szkoleniach CCIE

same linki
Wiadomość
Autor
Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

Nova sila w szkoleniach CCIE

#1

#1 Post autor: Seba »

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

horac

#2

#2 Post autor: horac »

ekipa srednia, ten Marvin udzielal sie w ATC INE, nie dosc ze sepleni to jeszcze beznadziejny z niego instruktor jest ;] nic chyba juz nie dorowna INE ATC v3 by 2x Braian

Keith spoko.

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#3

#3 Post autor: lbromirs »

A co się stało, że Scott odszedł z INE? Jakoś missnąłem ten window jak to mówią rdzenni Polacy.

Awatar użytkownika
miboo
wannabe
wannabe
Posty: 324
Rejestracja: 12 paź 2008, 12:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4

#4 Post autor: miboo »

Miałem nadzieję, że na stałe połączy się z Narbikiem (Narbik twierdził, że mu się całkiem dobrze z nim pracuje). Widać popracował ze wszystkimi i teraz czas na coś własnego.

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#5

#5 Post autor: Seba »

horac pisze:ekipa srednia, ten Marvin udzielal sie w ATC INE, nie dosc ze sepleni to jeszcze beznadziejny z niego instruktor jest ;] nic chyba juz nie dorowna INE ATC v3 by 2x Braian

Keith spoko.
Narzekacz jestes i tyle :P
Mysle, ze magnesem w tym biznesie jest Scott, a , ze nie da sie wszystkiego robic samemu, to reszte trzeba sobie dokoptowac. To, ze gosc sepleni i sabo uczy nie znaczy, ze czegos nie wie i nie bedzie tworzyl najlepszego na ziemi WB.
Oczywiscie, ze na poczatku nie sa za silna konkurencja dla takich tuzow jak INE czy IPX, ale z czasem jak najbardziej moga troche namieszac.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#6

#6 Post autor: Seba »

lbromirs pisze:A co się stało, że Scott odszedł z INE? Jakoś missnąłem ten window jak to mówią rdzenni Polacy.
Oficjalnego newsa w temacie nie widzialem, ale kika miesiecy temu cos tam przegladajac na INE zauwazylem, ze Morris zniknal z listy instruktorow. Zapytalem wujka Google i podpowiedzial, ze o jest teraz w tej nowej firmie.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

horac

#7

#7 Post autor: horac »

lbromirs pisze:A co się stało, że Scott odszedł z INE? Jakoś missnąłem ten window jak to mówią rdzenni Polacy.
Scott to juz rok temu chyba, podziekowali tez Keithowi i Marvinowi. Chyba porzadki jakies Braiany wprowadzaja bo sie zrobilo lekko zenujaco, te nowe ATC to jest tragedia, sekcja QoS 10 slajdow 2 minuty na CLI by Anthony Sequeria ten to nie wiem w ogole powinien zostac w knowledge net a nie zabierac sie za CCIE, bo naprawde jest mega cienki, jesli chodzi o przekazywanie wiedzy, jednym slowem na odp...

ODPOWIEDZ