(nieoficjalne) Cisco FAQ PL

same linki
Wiadomość
Autor
PaJacek
wannabe
wannabe
Posty: 115
Rejestracja: 02 lut 2004, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

#16

#16 Post autor: PaJacek »

[quote="Seba"]Hi,

Z tym CCIE Voice nie jest aż tak źle - znam gościa, który pyknął CCIE Voice w pierwszym podejściu :!:
No inna sprawa, że gość jest niezły w te klocki "głosowe". No ale to już chyba taki poziom, że trzeba być przynajmniej niezłym. Oczywiście odrobina szczęścia na labie również wymagana...
A w ogóle u mnie w firmie zatrudniono ostatnio kobiałkę, nawet u mnie w dziale, no i zobaczymy jak to będzie. Zaczyna od 1.03.
Na początek będzie Test nr 1 - samodzielna instalacja 6509 w szafie 42U, tuż pod "dachem". Oczywiście już to kiedyś testowałem i wiem, że jest to możliwe ;-)[/quote]

A co to za problem... wyciagasz karty i zasilacze i wkladasz pusta szafke :)

PaJacek

Apropos CCIE Voice... Naprawde to kobyla... Nie same telefony, ale i VoATM, VoFR, Unity Express, IPCC z pisaniem skryptow, gatekeepery, SIP'y itd itp... a lot of! Trust me! :)

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#17

#17 Post autor: marcins »

Seba pisze: A w ogóle u mnie w firmie zatrudniono ostatnio kobiałkę, nawet u mnie w dziale, no i zobaczymy jak to będzie. Zaczyna od 1.03.
Na początek będzie Test nr 1 - samodzielna instalacja 6509 w szafie 42U, tuż pod "dachem". Oczywiście już to kiedyś testowałem i wiem, że jest to możliwe ;-)
my mamy 2 teoretycznie, obie CCNP. 1 - pracuje hmm ze mna jako security, 2ga - na urlopie maciezynskim, bardziej zajmowala sie CiscoWorks, chodz w stanach pracowala w Sprincie :))

gubit
CCIE
CCIE
Posty: 589
Rejestracja: 27 paź 2003, 11:59

#18

#18 Post autor: gubit »

PaJacek pisze:Apropos CCIE Voice... Naprawde to kobyla... Nie same telefony, ale i VoATM, VoFR, Unity Express, IPCC z pisaniem skryptow, gatekeepery, SIP'y itd itp... a lot of! Trust me! :)
Mysle (wiem), ze kazdy Lab CCIE to kobyla.
Security to tez nie samo security, i r&s to tez nie sam routing i switching.
Ale fakt, ze najmniej ludzi na swiecie ma Voice i Service Provider.

Piter (gubit)

gubit
CCIE
CCIE
Posty: 589
Rejestracja: 27 paź 2003, 11:59

#19

#19 Post autor: gubit »

frontier pisze:Tak, CCIE Voice jest doliniarsko niska zdawalnosc, zgoda. Ponoc spoza Cisco nikt tego nie zdal za pierwszym razem. Oni, bo poza nia jest jeszcze jeden kolo, szykuja sie od razu na drugie podejscie :-)
Wydaje mi sie, ze do kazdego Laba CCIE trzeba od razu zakladac kilka podejsc, nie tylko do Voice.
Malo kto zdaje za pierwszym razem, ludzie z Cisco tez nie zawsze zdaja za pierwszym razem (mowie np. o R&S).

Piter (gubit)

Awatar użytkownika
blaki
inner circle
inner circle
Posty: 197
Rejestracja: 22 sty 2004, 00:24
Lokalizacja: Wroclaw

#20

#20 Post autor: blaki »

ale moze to i dobrze z ta zdawalnoscia... bo jakby nie patrzec każde CCIE to jednak cert bardzo elitarny, a co to by byla za fraja jakby kazdy kto troche podłubał przy sieciach odrazu mogł pójść i zdac Lab'a :shock: Chociaz nie powiem ze pewien umiar powinien zostać zachowany bo co za duzo to nie zdrowo :wink:
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

Awatar użytkownika
frontier
wannabe
wannabe
Posty: 1861
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:55
Lokalizacja: Edinburgh

#21

#21 Post autor: frontier »

http://www.cisco.com/en/US/about/ac49/a ... icies.html

1 promil - kobiety...
dlaczego feministki jeszcze sie nie zbuntowaly?

np takie haslo:

!Na jednego CCIE faceta - jedna CCIE kobieta!

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#22

#22 Post autor: marcins »

frontier pisze:http://www.cisco.com/en/US/about/ac49/a ... icies.html

1 promil - kobiety...
dlaczego feministki jeszcze sie nie zbuntowaly?

np takie haslo:

!Na jednego CCIE faceta - jedna CCIE kobieta!
hehe bo feministki walcza o co innego :)
poza tym eee nie powiem...bo mam srednie zdanie o nich ;)

Awatar użytkownika
dofo
fresh
fresh
Posty: 8
Rejestracja: 15 lut 2005, 13:02
Lokalizacja: Czerwieńsk / Berlin
Kontakt:

#23

#23 Post autor: dofo »

Widze, ze na wszystkich forach w necie dyskusje sie trzymaja tematu :mrgreen:

lewa w gorze
dofo

ODPOWIEDZ