MPLS Fundamentals - Supplementary chapters

same linki
Wiadomość
Autor
Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

MPLS Fundamentals - Supplementary chapters

#1

#1 Post autor: Seba »

Nie jestem pewien czy juz bylo, i czy kazdy kto ma MPLS Fundamentals jest swiadom tej opcji, wiec krotkie info tutaj ;)

Dostepne jest 5 supplementary chapters i 1 appendix do tej swietnej ksiazki:
Chapter 4, Label Distribution Protocol (702 KB)
Chapter 7, MPLS VPN (1.34 MB)
Chapter 8, MPLS Traffic Engineering (870 KB)
Chapter 9, IPv6 over MPLS (660 KB)
Chapter 10, Any Transport over MPLS (855 KB)
Appendix B (1.1 MB)

Co trzeba zrobic, aby to dostac? Akcja jest prosta - zarejestrowac ksiazke i w profilu pojawiaja sie linki do sciagniecia PDF.

Link do strony ksiazki - http://www.ciscopress.com/bookstore/pro ... 1587051975
Link do podstrony rejestracji - http://www.ciscopress.com/bookstore/register.asp

Enjoy :mrgreen:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#2

#2 Post autor: Slomek. »

Ja tę książkę ściągnąłem z Safari Books Online, jako użytkownik tego serwisu czasami zamiast pojedynczych rozdziałów można zaciągnąć całość. Co ciekawe dla IPhona/Ipoda Touch jest dostępna aplikacja Safari Bookbag pozwalająca na ściągniecie książek z profilu serwisu i czytanie offline np w podróży co czynie ostatnim czasy podróżując do/z pracy. A wracając do samej książki to tytuł może sugerować, że to podstawy ale czytając ją odnoszę trochę inne wrażenie i słowo Fundametals odnosi się raczej do dogłębnego poruszania kwestii w warstwie merytorycznej. Co do przykładów to denerwuje mnie, że autor nie trzyma się przez całą książkę jednego schematu co powoduje, że odwzorowanie wszystkich przykładów w trakcie czytania jest utrudnione. Podsumowując doskonała książka z małymi rysami :)
Trecom.pl

Awatar użytkownika
sasquach
member
member
Posty: 31
Rejestracja: 24 sie 2006, 18:37

#3

#3 Post autor: sasquach »

Slomek. pisze:Co do przykładów to denerwuje mnie, że autor nie trzyma się przez całą książkę jednego schematu co powoduje, że odwzorowanie wszystkich przykładów w trakcie czytania jest utrudnione.
Tutaj sie po części zgodze. Zauważyłem to samo szczególnie na poczatku ksiązki gdzie są zrzuty CLI z różnych urzadzeń, np. (str ~50-60)
event, lactometer czy donquijote.

Kto mogłby nazwac urzadzenie - Lactometer ? :)) Ano są to nazwy boxów w Labie TACa w Brukseli.

Ogolnie czyta się przyjemnie, zamiarem Luc'a bylo wprowadzenie do MPLSa książką, która zawiera wszystko co potrzebne do zrozumienia zasad działania. Dlatego np. nie ma tutaj wielu przykładów designu.

ODPOWIEDZ