Layer 2 VPN Architectures

Sekcja konkursowa - gdy nie ma konkursu znajduje się w Archiwum
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
goamar
wannabe
wannabe
Posty: 184
Rejestracja: 03 maja 2005, 04:59
Lokalizacja: 3CT
Kontakt:

#31

#31 Post autor: goamar »

pjeter pisze:Czesc.

Jestem tu dlugo. ;) IMHO to jest zly pomysl jesli chcemy trzymac jakis poziom forum. Mysle ze nie ma tu miejsca na pseudo warezy.
Ja 90% ksiazek ktore posiadam w pdfach mam tez w hardcopy. A Ty ? (pytanie retorycznie do ogolu) :)
Oczywiscie nie widze wiele zlego w posiadaniu kilku pdfow, ktore na czytam/bede czytal. Powyzsza propozycja zalatuje mi jednak FTPem z paroma gigami pdfowego smiecia ktorego nikt nigdy nie przeczyta.

(Jesli faktycznie szukasz jakiegos konkretnego ebooka ciscopressu zapytaj stalych bywalcow na PMa, a prawie na pewno sie znajdzie :) )

PJ
w 100% zgadzam sie z Toba...w sumie sam mam juz spore ilosci materialu w formie elektronicznej i jak czasem to przegladam to zdaje sobie sprawe ze do niektorych rzeczy pewnie nigdy nie zajrze. I tak jak cos potrzebuje to zarzucam to w wersje papierowa bo jakos czytanie z monitora mi nie lezy... ;)

Mysle ze warto byloby dodac dzial z recenzjami ksiazek. Albo moznaby zrobic cos takiego:

cert:
---> pozycje ktore trzeba przeczytac
---> pozycje dodatkowe (pomocnicze)

Materialow z cisco (przynajmniej z poziomu associate i pro) jest na sieci tyle ze ciezko jest przebrnac przez to wszystko. W tym miejscu niezwykle cenne bylyby uwagi odnosnie wyboru literatury od osob ktore uporaly sie juz z konkretnym certem. W sumie takie info pojawialo sie juz na forum ale warto byloby to jakos zebrac do kupy...

Galileusz
wannabe
wannabe
Posty: 120
Rejestracja: 20 mar 2005, 20:13
Lokalizacja: Łańcut

#32

#32 Post autor: Galileusz »

Juz jest taki watek Recenzje
http://ccie.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=3 ... t=recenzje
tylko trzeba zrobic fachowa kontynuacje.

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#33

#33 Post autor: em_er »

no i co?jednak nie pojdzie na konkurs? ;)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64153129

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#34

#34 Post autor: marcins »

moze pojdzie. :)
mam 2 :)

Awatar użytkownika
em_er
wannabe
wannabe
Posty: 692
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:29

#35

#35 Post autor: em_er »

takim to dobrze... ;)

Zablokowany