Optimal Routing Design

Sekcja konkursowa - gdy nie ma konkursu znajduje się w Archiwum
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
drozdov
CCIE
CCIE
Posty: 511
Rejestracja: 13 sie 2005, 23:34
Lokalizacja: Zurych

#46

#46 Post autor: drozdov »

@Kendo
Jakiś dziwny jesteś. Jeżeli byś poprzeglądał posty to zobaczył byś że to forum to naprawde coś niesamowitego. Wspólne akcje tworzenia koszulek, smyczy, rozdawanie sprzętu. Generalnie nikt nie patrzy tu przez pryzmat zarabiania pieniędzy. Przesyłki pochodzące z zagranicy są wiliczane od początku do końca, a wspólna organizacja powoduje że shipment wychodzi taniej. Ludzie poświęcają swój czas żeby coś takiego istniało. Niestety zawsze pojawi się taki burak jak ty, który podejrzewa, że ktoś chce zarobić dodatkowe pieniądze. Jesteś żenujący.

Awatar użytkownika
slomek
inner circle
inner circle
Posty: 479
Rejestracja: 16 mar 2005, 10:40

#47

#47 Post autor: slomek »

Czyli dobra rada Wójka Dobra Rada, nie rozdawać, zlikwidować te donatrorskie ozaczenia i tym samym przywrócić stary porzadek. BTW drozdov chyba przesadziłeś z ta opinią na temat Kendo. Facet ma swoje zdanie i nie można nikomu dopiepszać, ze jest żenujący bo piszesz jak jakiś blokers z Nagórek lub Jarot, a tym samym spada poziom relacji miedzy uczestnikmi forum. A zreszta róbcie jak chcecie :) ja wracam do MPLSa :)

Awatar użytkownika
drozdov
CCIE
CCIE
Posty: 511
Rejestracja: 13 sie 2005, 23:34
Lokalizacja: Zurych

#48

#48 Post autor: drozdov »

slomek pisze: BTW drozdov chyba przesadziłeś z ta opinią na temat Kendo. Facet ma swoje zdanie i nie można nikomu dopiepszać, ze jest żenujący bo piszesz jak jakiś blokers z Nagórek lub Jarot, a tym samym spada poziom relacji miedzy uczestnikmi forum.
IMHO takie posty zatruwają forum. Pewnie powinienem się powstrzymać, ale niespecjalnie mogłem. A jeżeli chodzi o blockersów z Nagórek i Jarot to w tej sytuacji moge zakończyć moją wypowiedź staropolskim joł ziom. :D

Paulus
CCIE
CCIE
Posty: 241
Rejestracja: 04 cze 2005, 18:23

#49

#49 Post autor: Paulus »

Ludzie co się dzieje. Marcins rozdaje książki za darmo, tworzy zdalnego laba poświęca czas i pieniądze a tu jakieś dziwne teksty.

Koleś wylosował książkę i tyle. Co z tego że mało udziela się na forum, zgłosił się czyli jej potrzebował. Ja przez 4 miesiące forum tylko czytałem zanim odwazyłem się odezwać.

Awatar użytkownika
pkamyk
inner circle
inner circle
Posty: 433
Rejestracja: 23 mar 2005, 21:54
Lokalizacja: Warszawa

#50

#50 Post autor: pkamyk »

a zaczelo sie od: Optimal Routing Design :lol: ...
Patrzę i milczę - to wystarczy za komentarz

Awatar użytkownika
lukas_da
inner circle
inner circle
Posty: 442
Rejestracja: 07 lut 2005, 13:15
Lokalizacja: Katowice

#51

#51 Post autor: lukas_da »

buahah no to teraz mozecie dac sobie buzi, pierwsza klotnia za...( stare dobre malzenstwo) :wink:

proponuje zamknac temat :!:

aron
CCIE
CCIE
Posty: 561
Rejestracja: 05 paź 2004, 18:46
Lokalizacja: waw, PL

#52

#52 Post autor: aron »

slomek pisze:[...] bo piszesz jak jakiś blokers z Nagórek lub Jarot[...]
No proszę, chyba trafił się ktos z moich rodzinnych stron (jestem ze Szczytna :) )

Awatar użytkownika
goamar
wannabe
wannabe
Posty: 184
Rejestracja: 03 maja 2005, 04:59
Lokalizacja: 3CT
Kontakt:

#53

#53 Post autor: goamar »

ej no co to za kwasy...
peace ludzie !!!

EOT :!:
the problem is an opportunity to find a solution...

Awatar użytkownika
polak
wannabe
wannabe
Posty: 294
Rejestracja: 20 mar 2005, 14:23
Lokalizacja: Bruksela

#54

#54 Post autor: polak »

marcins zamknij tego topic'a jak mozesz. dzieki

Zablokowany