Konkurs jubileuszowy

Sekcja konkursowa - gdy nie ma konkursu znajduje się w Archiwum
Wiadomość
Autor
KriS
wannabe
wannabe
Posty: 386
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:17
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

#16

#16 Post autor: KriS »

domin pisze::shock: :) Totalne zaskoczenie :). Mój instruktor padnie jak mnie w tym zobaczy :twisted:
hehe Ty nie pisz,ze padnie tylko wez no sie wykuj na pamiec pytania... a instruktorowi powiedz, ze wygrlas w konkursie odpowiadajac na pytanie...
na stowke zapyta jaka byla odpowiedz.. no to mu to rozsmarujesz na tablicy odpowiedz... mysle, ze wtedy dopiero padnie :))

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

#17

#17 Post autor: krisiasty »

gaph pisze:
balam pisze:
gaph pisze:Prawidłowa odpowiedź to 105Mbps.
A mozesz uzasadnic czemu tyle :idea:
Bo właśnie tyle wyszło z testów ;-)
ok, ale jakich / czyich testów. myślę, że wszyscy tu jesteśmy ciekawi kto i dokładnie w jaki sposób to testował.

jeśli metodologia jest prawidłowa, to warto byłoby może przetestować też inne modele w ten sam sposób i stworzyć nasz własny ranking wydajności routerów.

Awatar użytkownika
gangrena
CCIE/CCDE
CCIE/CCDE
Posty: 2349
Rejestracja: 08 mar 2004, 12:17
Lokalizacja: Wawa

#18

#18 Post autor: gangrena »

KriS pisze:
domin pisze::shock: :) Totalne zaskoczenie :). Mój instruktor padnie jak mnie w tym zobaczy :twisted:
hehe Ty nie pisz,ze padnie tylko wez no sie wykuj na pamiec pytania... a instruktorowi powiedz, ze wygrlas w konkursie odpowiadajac na pytanie...
na stowke zapyta jaka byla odpowiedz.. no to mu to rozsmarujesz na tablicy odpowiedz... mysle, ze wtedy dopiero padnie :))
Oj chlopaki, chlopaki. Czyzby chec bycia na swieczniku byla wazniejsza, niz uczciwosc?
krisiasty pisze:ok, ale jakich / czyich testów. myślę, że wszyscy tu jesteśmy ciekawi kto i dokładnie w jaki sposób to testował.
Jezeli mozna chcialbym sie dopisac do powyzszego pytania. Oczywiscie nie ze wzgledu na weryfikowanie wyniku testu, a ze wzgledu na zainteresowanie tematem pomiarow. Sprawdzam czasem charakterystyke laczy oraz przepustowosci routerow dla klientow, wiec dodatkowe dane z testow, jak:
- sh ver
- sh run
- sh ip traffic
- sh proc cpu hist
- sh proc mem
przydalyby sie do bazy wiedzy wyjsciowej.

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#19

#19 Post autor: marcins »

krisiasty pisze:
ok, ale jakich / czyich testów. myślę, że wszyscy tu jesteśmy ciekawi kto i dokładnie w jaki sposób to testował.

jeśli metodologia jest prawidłowa, to warto byłoby może przetestować też inne modele w ten sam sposób i stworzyć nasz własny ranking wydajności routerów.
no oczywiscie chlopcy w cisco...( i kobiety )

potwierdzam to co gawel napisal..

a co do testow...hmm przydalby sie gen. pakietow :)

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

#20

#20 Post autor: krisiasty »

marcins pisze:
krisiasty pisze: ok, ale jakich / czyich testów. myślę, że wszyscy tu jesteśmy ciekawi kto i dokładnie w jaki sposób to testował.
no oczywiscie chlopcy w cisco...( i kobiety )
potwierdzam to co gawel napisal..
mówisz że to oficjalne wyniki? podaj jakiś link, bo w żadnym z testów które widziałem nie było takiej wartości dla tego routera (bo i testy były nieco inne...).

KriS
wannabe
wannabe
Posty: 386
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:17
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

#21

#21 Post autor: KriS »

gangrena pisze:Oj chlopaki, chlopaki. Czyzby chec bycia na swieczniku byla wazniejsza, niz uczciwosc?
Aaa gdzie tam! W zadnym wypadku... ale ja i on bylismy pod wrazeniem Twojego opisu i stad taki pomysl :)
Na dobrej drodze juz jest... uczy sie pilnie wiec kiedys sam bedzie mogl takie rzeczy wypisywac :)

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#22

#22 Post autor: domin »

Przesyłka doszła w stanie nienaruszonym 8) . I akurat za godzine ide zdawać Final'a z semestru 4 :) :twisted: .

update:
Niestety znowu termin przełożony. :evil: :| .

Awatar użytkownika
ciku
wannabe
wannabe
Posty: 910
Rejestracja: 09 paź 2005, 21:15
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków

#23

#23 Post autor: ciku »

Qrcze ... niezly wypas byl ten konkurs :twisted:

Nagroda naprawde warta zachodu ... gratulacje domin za trafny strzal (jak bedziesz gral w totka to let me know co skreslac :wink: - potem sie dogadamy co do podzialu wygranej :lol: )

Pomimo iz kolega Gangrena nie wygral nagrody to i tak :!: WIEEEELKI SZACUNEK :!: za wiedze... przyznaje ze mnie wprawilo w oslupienie to jak "rozwaliles" na czynniki pierwsze :wink: obliczenie dotyczace tego problemu.
################
Nie chce Kasi ani Rity ;o)
lecz chetnie zapoznam
sie z S E C U R I T Y
################

Zablokowany