Preliminary examination score report

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
hallowed
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2011, 13:46

Preliminary examination score report

#1

#1 Post autor: hallowed »

Witam forumowiczów.

Ostatnio zdałem egzamin CCNA 640-802. Jak nakazuje otrzymana instrukcja loguję się na www.pearsonvue.com/authenticate ale cały czas jest Grade: Pass. Z tego co zrozumiałem w ciągu 72h ma być albo valid, albo indeterminate (a nie pass). W związku z tym chciałbym zapytać jak to właściwie jest (opcja search nie rozwiała w tym temacie moich wątpliwości).

Natomiast w certmanagerze potwierdziłem już adres wysyłki (dostałem także związanego z tym maila), ale mimo potwierdzenia adresu wysyłki mam tylko takie pozycje:
W History ->
CCNA-Kit: Address Verified By Candidate
CCNA-Kit: Awaiting Verification
CCNA-Kit: Newly Created

Natomiast w Certification Progress ->
CCNA: Certified.

Już sam nie wiem jak to traktować. Niby zdane, ale ani śladu, że wysłali certyfikat oraz w pearsonie nie ma valid tylko pass.

Jak z tym jest?
Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#2

#2 Post autor: bugi »

witaj, gratuluje zdania ccna. Z tego co napisałeś wszystko jest ok, dostałeś maila, masz certified w cert managerze więc musisz poprostu czekać na przesyłkę.

Pozdrawiam,
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

hallowed
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2011, 13:46

#3

#3 Post autor: hallowed »

Dzięki bugi za odpowiedź.

Z innej beczki coby nie zakładać nowego wątku, zapytam może w tym.
Są jacyś chętni na kurs CCNA Security w trójmieście bo grupa od września 2010r zebrać się nie może - potrzeba min. 8 osób a obecnie jest 4 może 5.

Pozdrawiam.

P.s.
Kurs w akademii regionalnej w Sopocie.

ODPOWIEDZ