Pyatnie o płaności za ceryfikat CCNA i wysyłanie

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
ziemek
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2011, 23:25

Pyatnie o płaności za ceryfikat CCNA i wysyłanie

#1

#1 Post autor: ziemek »

Witam,
mam taką wątpliwość związaną z dostarczeniem certyfikatu. 7 czerwca pomyślnie został on zdany po czym na portalu: www.cisco.com/go/certifications/login - podając swój cisco ID zalogowałem się i potwierdziłem swoje dane personalne. Zgodnie z poradami na jednym z tutejszych tematów, upewniłem się czy opcja default'owa w sekcji Certifications->Certification Fulfillment jest odznaczona, była wiec kontynuowałem dojeżdżając do danych nt karty bankomatowej wypełniłem wszystkie wymagane pola ale niestety przy próbie zapisu wyskakiwał błąd ile razy bym nie próbował zawsze błąd wiec zostawiłem. Moje pytanie brzmi: czy mimo że nie podałem numeru konta certyfikat zostanie wysłany? No w końcu pierwszy cert jest za 0$. Drugie pytanie dotyczy wersji pdf, czy równocześnie mogą mi udostępnić taką wersję? Prosiłbym o odpowiedz. Trochę długi ten wywód ale nigdzie nie mogę zaleźć odpowiedzi. :)

Pozdrawiam kolegów

itmind
wannabe
wannabe
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2009, 09:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2

#2 Post autor: itmind »

Witam,
Jeżeli zdałeś egzamin to pierwszą wysyłkę oraz sam certyfikat masz za darmo, tzn. opłaciłeś to płacąc za sam egzamin. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu (np. pierwszy zgubisz lub ulegnie zniszczeniu) będziesz chciał zamówić sobie kopię certyfikatu, wtedy dopiero będziesz musiał zapłacić.

Pozdrawiam

ziemek
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2011, 23:25

#3

#3 Post autor: ziemek »

itmind pisze:Witam,
Jeżeli zdałeś egzamin to pierwszą wysyłkę oraz sam certyfikat masz za darmo, tzn. opłaciłeś to płacąc za sam egzamin. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu (np. pierwszy zgubisz lub ulegnie zniszczeniu) będziesz chciał zamówić sobie kopię certyfikatu, wtedy dopiero będziesz musiał zapłacić.

Pozdrawiam
Wporządku a jest jednoczesna możliwość otrzymania wersji papierkowej i pobrania wersji pdf?

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#4

#4 Post autor: bugi »

ziemek pisze:
itmind pisze:Witam,
Jeżeli zdałeś egzamin to pierwszą wysyłkę oraz sam certyfikat masz za darmo, tzn. opłaciłeś to płacąc za sam egzamin. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu (np. pierwszy zgubisz lub ulegnie zniszczeniu) będziesz chciał zamówić sobie kopię certyfikatu, wtedy dopiero będziesz musiał zapłacić.

Pozdrawiam
Wporządku a jest jednoczesna możliwość otrzymania wersji papierkowej i pobrania wersji pdf?
witaj,
Tak jeśli extra zapłacisz ;]
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

m_m
member
member
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2010, 09:59

#5

#5 Post autor: m_m »

Nie można po prostu zeskanować certyfikatu do pdf'a ? =]

ziemek
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2011, 23:25

#6

#6 Post autor: ziemek »

No teraz to już sam zamieszałem bo po 2 tygodniach od zdania egzaminu na tym portalu sam zmieniałem na wersję pdf. Po prostu miałem nadzieję że bez problemu mogą mi wygenerować pdf i będę mógł dołączyć do moich papierów. Teraz się zastanawiam czy wydrukowali jeszcze zgodnie z ustawieniami domyślnymi i poszło już na pocztę, czy jak ostatnio zmieniłem na pdf udostępnią tylko wersję pdf. Jak myślicie

Pozdrawiam kolegów

Awatar użytkownika
barts
wannabe
wannabe
Posty: 186
Rejestracja: 10 gru 2009, 18:30

#7

#7 Post autor: barts »

Jeżeli potwierdziłeś adres to raczej już poszło na pocztę.

itmind
wannabe
wannabe
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2009, 09:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#8

#8 Post autor: itmind »

Sprawdź sobie w zakładce history, tam wszystko masz napisane. Jeżeli potwierdziłeś dane i wysłali do Ciebie cert będziesz miał informację: mailed z datą kiedy przesyłka została wysłana

Pozdrawiam

itmind
wannabe
wannabe
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2009, 09:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#9

#9 Post autor: itmind »

Sprawdź sobie w zakładce history, tam wszystko masz napisane. Jeżeli potwierdziłeś dane i wysłali do Ciebie cert będziesz miał informację: mailed z datą kiedy przesyłka została wysłana

Pozdrawiam

ziemek
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2011, 23:25

#10

#10 Post autor: ziemek »

No i rzeczywiście w History jest:
"2011-06-20 Fulfillment 5977916 CCNA-Kit: Mailed"
czyli już już pocztą wedruję do Polski? A ewentualne pobranie certyfikatu w PDF'ie w której zakładce znajdę?

Tzn. jest zakładka Download ale tu tylko jest Get Logos.

horac

#11

#11 Post autor: horac »

nie bierz pdfa bo wtedy nie wysla ci certa w papierze :) walkowane wielokrotnie

Pozdr

ziemek
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2011, 23:25

#12

#12 Post autor: ziemek »

No dobrze ale jeżeli potwierdziłem zaraz po zdaniu certyfikatu moje dane kontaktowe oraz zaznaczyłem printed jako wersje certyfikatu a zmieniłem po 3 tygodniach na wersję pdf to anulowali mój pierwszy wybór i udostępnią pdf czy zignorują prośbę o wygenerowania pdfa ponieważ wysłali już certyfikat. Ponadto w zakładce historia mam wpis:
" 2011-06-20 Fulfillment 5977916 CCNA-Kit: Mailed".

Jestem totalnym świeżakiem i nie mam doświadczenia w tej sprawie dlatego tyle pytam :-) a papier by już się przydał.

Pozdrawiam

jdr
wannabe
wannabe
Posty: 116
Rejestracja: 04 cze 2007, 19:58

#13

#13 Post autor: jdr »

To jest trochę pokręcone
Ja mam "Kit: Mailed" w dniu 31 maja, do dzisiaj nie dostałem przesyłki.
Otworzyłem case w cisco cert support bo już myślałem, że przesyłka gdzieś zginęła i otrzymałem informacje, że jeszcze nie wyprodukowali dla mnie plaka :-)
Przy poprzednich certyfikacjach zazwyczaj papiery przychodziły jak już zapomniałem, że na nie czekam.

ziemek
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2011, 23:25

#14

#14 Post autor: ziemek »

Witam, wszystkich w koncu po kilku w tygodniach cierpliwego czekania przyszedł list a w nim certyfikat. dzieki wszystkim za odpowiedzi. Pozdro.

ODPOWIEDZ