Odnowienie certyfikatu

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
ldomanski
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2009, 09:05

Odnowienie certyfikatu

#1

#1 Post autor: ldomanski »

Witam,
jedno pytanie, poniewaz nie rozumiem pewnej kwestii.
Mam CCNA, jest wazne 3 lata.
Czy aby odnowic certyfikat wystarczy jeden egzamin ze sciezki CCNP czy trzeba zdac caly CCNP?

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#2

#2 Post autor: garfield »

wystarczy dowolny egzam
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

ldomanski
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2009, 09:05

#3

#3 Post autor: ldomanski »

garfield pisze:wystarczy dowolny egzam
dzieki za szybka odpowiedz

pepe
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 15 mar 2007, 15:14

#4

#4 Post autor: pepe »

Witam wszystkich,
nie chcę zakładać nowego wątku, więc odgrzeję ten.
W zeszłym tygodniu popchnąłem do przodu BSCI, tym samym odnowiłem sobie CCNA.
Czy jest możliwość uzyskania jakiegoś potwierdzenia ze strony Cisco (printed lub electronic), że zaliczyło się jeden egzamin ze ścieżki, czy też Score Report jest jedynym papierem?
W certmanagerze mam ccna, więc jak przypuszczam kolejny "papier" przysługuje po np ccnp.
Pytam bo narodziła się nowa świecka tradycja chwalenia się przez firmę certami pracowników.

Pozdrawiam,
Piotr

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#5

#5 Post autor: bugi »

pepe pisze:Witam wszystkich,
nie chcę zakładać nowego wątku, więc odgrzeję ten.
W zeszłym tygodniu popchnąłem do przodu BSCI, tym samym odnowiłem sobie CCNA.
Czy jest możliwość uzyskania jakiegoś potwierdzenia ze strony Cisco (printed lub electronic), że zaliczyło się jeden egzamin ze ścieżki, czy też Score Report jest jedynym papierem?
W certmanagerze mam ccna, więc jak przypuszczam kolejny "papier" przysługuje po np ccnp.
Pytam bo narodziła się nowa świecka tradycja chwalenia się przez firmę certami pracowników.

Pozdrawiam,
Piotr

Nie ma żadnego certyfikatu za egzaminy cząstkowe. Masz tylko wydruk z ośrodka oraz w certmanagerze , masz odhaczone że taki a taki egzamin masz zdany .

pzdr
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

pepe
member
member
Posty: 16
Rejestracja: 15 mar 2007, 15:14

#6

#6 Post autor: pepe »

tak myślałem, dzięki Bugi

Awatar użytkownika
abacalypse
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 20 gru 2007, 12:46
Lokalizacja: Gdynia

#7

#7 Post autor: abacalypse »

W certmanagerze jak kiedys patrzalem to mozna bylo wyslac komus linka ze strona potwierdzajaca ze ma sie dany certyfikat i jak dlugo jest on jeszcze wazny.

zuku
wannabe
wannabe
Posty: 62
Rejestracja: 15 lut 2005, 11:55

#8

#8 Post autor: zuku »

mam do was pytanie, odnośnie recertyfikacji CCNA
odnowiłem go dzisiaj, bo jutro konczyla mi sie data (czy to jest jakiś problem, bo w cert managerze nic sie nie zmienilo, i cert mi jutro wygasa)?
i czy cert jest wysylany poczta ponownie?

dzięx.

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#9

#9 Post autor: bugi »

zuku pisze:mam do was pytanie, odnośnie recertyfikacji CCNA
odnowiłem go dzisiaj, bo jutro konczyla mi sie data (czy to jest jakiś problem, bo w cert managerze nic sie nie zmienilo, i cert mi jutro wygasa)?
i czy cert jest wysylany poczta ponownie?

dzięx.
Polecam cierpliwość ;) w ciągu paru dni powinieneś mieć zaaktualizowane dane.

pozdrawiam
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

gornikfan
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2006, 17:40
Lokalizacja: Zabrze

#10

#10 Post autor: gornikfan »

Witam,

Więc i ja podepnę się pod temat ;) Przygotowuję się do egzaminu CCNP ROUTE 642-902. Swój egzamin na CCNA zdawałem przeszło 3 lata temu więc stracił on ważność. Czy zdanie 642-902 odnowi mój certyfikat? Czy w takim wypadku dostanę w ogóle taki certyfikat po zdaniu czy będę musiał tak czy siak odnawiać CCNA?

Z góry dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#11

#11 Post autor: domin »

Było tryliard razy. Jak ci CCNA wygasło to musisz go zdawać ponownie
.ılı..ılı.

gornikfan
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2006, 17:40
Lokalizacja: Zabrze

#12

#12 Post autor: gornikfan »

Oki thx a szybką odpowiedź. A jeśli można jeszcze wiedzieć to trzeba zdawać do odnowienia CCNA całe CCNA czy wystarczy 640-816 ICND2?

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#13

#13 Post autor: bugi »

gornikfan pisze:Oki thx a szybką odpowiedź. A jeśli można jeszcze wiedzieć to trzeba zdawać do odnowienia CCNA całe CCNA czy wystarczy 640-816 ICND2?
Jak wygasło to nie ma przeproś tylko całe trzeba :)
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

zuku
wannabe
wannabe
Posty: 62
Rejestracja: 15 lut 2005, 11:55

#14

#14 Post autor: zuku »

czy jakis egzamin (np ccna-security) zdany np rok wczesniej przed wygasnieciem ccna, przedluza mi certyfikat od daty w której miał on wygasnąć czy poprostu leca 3 nowe latka od daty kiedy ten nowy egzamin został zdany - wie ktoś jak to jest?

abdenago
wannabe
wannabe
Posty: 181
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:19

#15

#15 Post autor: abdenago »

Witaj

CCNA-security przedłuża CCNA o 3 lata od daty zdania CCNA-security.

Piotr

ODPOWIEDZ