Certyfikat po zdanym egzaminie

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
amdek
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:56

Certyfikat po zdanym egzaminie

#1

#1 Post autor: amdek »

Witam,
Zdałęm w ostatnim czasie egzamin CCNA w związku z czym jako osoba niedoświadczona w certyfikacji Cisco mam kilka pytań:
1. Czy Cisco samo z siebie wysyła certyfikat drogą pocztową czy trzeba o to "poprosić"?
2. Czy będę musiał płacić za taką przesyłkę? W certyfikacji Micrtosoftu nie trzeba - papierki przychodzą za darmo

Nie bardzo wiem jak to jest w Cisco, w MS było prościej.

Z góry dzięki za wszelkie wyjaśnienia.

--
Krzysiek

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#2

#2 Post autor: domin »

Przesyłka jest za darmo, musisz jedynie podać w swoim profilu na stronie VUE swój adres z tego co pamiętam i gdzieś chyba jeszcze się zaznaczało (w profilu CCO w cert managerze?), że się chce otrzymać cert fizycznie, a nie tylko e-mail z logiem
.ılı..ılı.

amdek
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:56

#3

#3 Post autor: amdek »

Poszedłem dalej w uzupełnianiu formularza zamawiania welcome kita i niespodzianka:
1. Cisco chce 15$ za to że wyślą mi mailem jpga z certem
2. Cisco chce 15$ + ewentualne dodatkowe koszty których nie znają, za dostarczenie wersji papierowej

Nie dość że się płacvi prawie 1000 zł za egzamin to jeszcze na koniec jeszcze im płacić za elektroniczną wiadomość - żenada.

W MS klikasz że chcesz papier i wysyłają za darmo, a wersja elektroniczna jest generowana online za darmo.

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#4

#4 Post autor: bugi »

amdek pisze:Poszedłem dalej w uzupełnianiu formularza zamawiania welcome kita i niespodzianka:
1. Cisco chce 15$ za to że wyślą mi mailem jpga z certem
2. Cisco chce 15$ + ewentualne dodatkowe koszty których nie znają, za dostarczenie wersji papierowej

Nie dość że się płacvi prawie 1000 zł za egzamin to jeszcze na koniec jeszcze im płacić za elektroniczną wiadomość - żenada.

W MS klikasz że chcesz papier i wysyłają za darmo, a wersja elektroniczna jest generowana online za darmo.
Witaj, no co Ty ? ta opłata jest za wysłanie kolejnego certa / wersji pdf , przeczytaj dobrze co tam jest napisane ;)
Wystarczy potwierdzić adres wysyłki, domyślnie wysyłają wersję papierową. Po zalogowaniu na pewno miałeś informację o wysyłce itp.
pzdr
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

amdek
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:56

#5

#5 Post autor: amdek »

No to jak tak, to ok. Uspokoiłeś mnie :)

CO do wiadomości odnośnie przysłania kolejnych certyfikatów jest tak napisana (i generalnie ta strona stworzona) że nie wiadomo o co chodzi. W klika osób siedzieliśmy nad tym i nikt nie wiedział o co "Im" tak naprawdę chodzi.

Dzięki za info, czekam w takim razie na kita.

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#6

#6 Post autor: bugi »

amdek pisze:No to jak tak, to ok. Uspokoiłeś mnie :)

CO do wiadomości odnośnie przysłania kolejnych certyfikatów jest tak napisana (i generalnie ta strona stworzona) że nie wiadomo o co chodzi. W klika osób siedzieliśmy nad tym i nikt nie wiedział o co "Im" tak naprawdę chodzi.

Dzięki za info, czekam w takim razie na kita.
Popatrz sobie w zakładkę History , powinieneś mieć po kilku dniach wpis o wysłaniu certa albo coś podobnego.
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

amdek
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:56

#7

#7 Post autor: amdek »

Dzięki to chyba będzie to:

EVENT DATE EFFECTIVE DATE EVENT TYPE DESCRIPTION
2010-04-20 2010-04-20 Fulfillment 5135598 CCNA-Kit: Processed


Dzięki za info

ODPOWIEDZ