Voucher do CCNA

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
kameleon
wannabe
wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 22 gru 2008, 18:27

Voucher do CCNA

#1

#1 Post autor: kameleon »

Witam,

Na moim koncie Net Acad pojawiła się możliwość poproszenia o Voucher na egzmain końcowy CCNA. Wyczytałem, że nie ma ustalonego okresu czasu przez który voucher jest ważny (od 3 do 6 miesięcy). Gdybym teraz poprosił, to niestety okres 3 miesięcy jest dla mnie za krótki (chciałbym zdawać pod koniec wakacji jak wrócę z pracy). Czy wie ktoś ile mogę zwlekać z kliknięciem na prośbę o voucher?

Awatar użytkownika
sssebeko
wannabe
wannabe
Posty: 61
Rejestracja: 01 sie 2009, 14:10
Lokalizacja: bp

Re: Voucher do CCNA

#2

#2 Post autor: sssebeko »

Witam,

Nie wiem ile dokładnie można czekać ja zwlekałem ok pół roku.
Po aktywowaniu o ile dobrze pamiętam miałem 3 miesiące na zapisanie się na exam.


pozdrawiam

kameleon
wannabe
wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 22 gru 2008, 18:27

#3

#3 Post autor: kameleon »

Dla przyszłych pokoleń:

Voucher request dostępny będzie aż do czasu kliknięcia lub wygaśnięcia egzaminu CCNA 640-802 (co chyba prędko nie nastąpi ;) )

Na podstawie mojej prywatnej korespondencji z Support Cisco Netacad.
Pozdrawiam,

llooll19
wannabe
wannabe
Posty: 146
Rejestracja: 11 cze 2008, 14:21

#4

#4 Post autor: llooll19 »

Chciałem się zapytać apropo użyteczności vouchera CCNA.

Wygenerowałem go sobie chyba na początku października i schowałem głęboko w maila. Teraz patrze myśląc że za kilka tyg wygaśnie i widzę :

You have successfully met the requirements to receive a discount voucher for the CCNA Composite Cisco Career Certification exam.

Voucher Number: CSDXXXXX9297
Voucher Expiration: 01-Feb-2011
Discount Percentage: 50%



Czyli do 1 lutego 2011, a nie 3 miesiące ? Muszę do tego czasu zarejestrować się na egzam czy go odbyć ?

pozdrawiam

jachu_87
CCIE
CCIE
Posty: 100
Rejestracja: 22 cze 2010, 16:27

#5

#5 Post autor: jachu_87 »

Musisz zdać do tego czasu, do lutego 2011

ODPOWIEDZ