jakie są warunki aby dostać zniżkę?

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
henio20
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:45

jakie są warunki aby dostać zniżkę?

#1

#1 Post autor: henio20 »

cześć. Mam pytanie jestem po finaly exam I semestru słyszałem że trzeba mieć jakąś określoną liczbę % ze wszystkich finaly exam aby dostać zniżkę prawda to?

Awatar użytkownika
barts
wannabe
wannabe
Posty: 186
Rejestracja: 10 gru 2009, 18:30

#2

#2 Post autor: barts »

Z ostatniego trzeba mieć min. 75%

henio20
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:45

#3

#3 Post autor: henio20 »

z ostatniego czyli tego finaly exam 4 a co z 1 2 i 3? Jeśli teraz np mialem 70% myślę że stać mnie na więcej warto poprawić? Czy to jakoś później będzie uwzględnione przy podchodzeniu i opłatach do egzaminu certyfikującego?

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#4

#4 Post autor: bugi »

henio20 pisze:z ostatniego czyli tego finaly exam 4 a co z 1 2 i 3? Jeśli teraz np mialem 70% myślę że stać mnie na więcej warto poprawić? Czy to jakoś później będzie uwzględnione przy podchodzeniu i opłatach do egzaminu certyfikującego?
lepiej się podszkol i popraw dla bezpieczeństwa , bo ja np słyszałem inaczej ;)

pzdr
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

Johnny
fresh
fresh
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:10

#5

#5 Post autor: Johnny »

Witam!
Obecnie jestem na finiszu 4 sem i również poinformowano je że do otrzymania vouchera wystarczy zdać finala właśnie z 4 semestru na min. 75 %

Pzdr

Awatar użytkownika
dreamt
rookie
rookie
Posty: 13
Rejestracja: 26 lut 2010, 12:57

#6

#6 Post autor: dreamt »

Witajcie,

Dla rozwiania naszych wątpliwości (w końcu na początku czerwca podchodzę do EWAN final) poszukałem informacji u samego źródła:

Q. How do students qualify for a discount voucher?

A. (...)

For CCNA vouchers, students must complete all four courses of either the CCNA Discovery or CCNA Exploration curriculum and receive a score of 75 percent or higher on their first attempt of the final exam for the final CCNA Discovery course; Designing and Supporting Computer Networks, or for the final CCNA Exploration course; Accessing the WAN.

Więcej informacji:
FAQ Vouchers Certifications

henio20
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2010, 10:45

#7

#7 Post autor: henio20 »

jeszcze mam pytanko jak wygląda ten certyfikat po I semestrze podobno coś takiego się otrzymuje?

Awatar użytkownika
bugi
wannabe
wannabe
Posty: 1345
Rejestracja: 09 lip 2008, 17:50
Lokalizacja: Warsaw Poland

#8

#8 Post autor: bugi »

henio20 pisze:jeszcze mam pytanko jak wygląda ten certyfikat po I semestrze podobno coś takiego się otrzymuje?
tak otrzymuje , jest to certyfikat ukończenia kursu ;)
CCIE RS#55541
"W ogóle, bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić..."
http://www.linkedin.com/in/mariuszbugaj

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#9

#9 Post autor: domin »

henio20 pisze:jak wygląda ten certyfikat po I semestrze
W starej wersji pisało na nim, co umiesz - coś jak blueprint no i w sumie tyle
.ılı..ılı.

ODPOWIEDZ