Rejestracja na egzamin

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
bro
fresh
fresh
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2010, 20:58
Kontakt:

Rejestracja na egzamin

#1

#1 Post autor: bro »

Hej, napisałem to wcześniej w innym temacie, ale bez odpowiedzi, więc zakładam nowy wątek. Mianowicie, chciałem sobie za 2 tygodnie zdać egzamin (ccna, czyli n00bek, czyli będzie zadawał głupie pytania!). Przeszedłem przez rejestrację na pearsonvue. Zakładam, że tak jak trzeba, bo w efekcie na skrzynkę dostałem maila od ciscotraining-notify@cisco.com z informacja o moim CSCO ID i aktywacją konta na http://i7lp.integral7.com/cisco Konto aktywowałem (VUE ID, Cisco ID, CCO ID tam dostrzegam) i zastanawiam się co dalej robić.

Do konta na pearsonvue jakoś nie mogę się dostać - przypominanie pw i przypominanie loginu wywala, że nie znaleziono powiązanych danych w bazie, próba ponownej rejestracji kończy info o tym, że już jest wpis w bazie. Na http://i7lp.integral7.com/cisco jakoś nic specjalnie znaleźć nie mogę (no może po za tym, że po zaakceptowaniu Cisco Career Certification Agreement v14 i Cisco VMware Data Exchange Agreement pojawiły się jakieś pierdoły w Certification Progress, ale tam jakoś nic nie widzę o ccna). Wstyd się przyznać (nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło), ale utknąłem. Jakieś sugestie/porady? Czy zostaje tylko dzwonienie do supportu ~~

restrykt
wannabe
wannabe
Posty: 79
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:46

Re: Rejestracja na egzamin

#2

#2 Post autor: restrykt »

bro pisze: Do konta na pearsonvue jakoś nie mogę się dostać - przypominanie pw i przypominanie loginu wywala, że nie znaleziono powiązanych danych w bazie, próba ponownej rejestracji kończy info o tym, że już jest wpis w bazie.
Skontaktuj się z supportem, oni będą wiedzieć najlepiej co jest nie tak...

horac

Re: Rejestracja na egzamin

#3

#3 Post autor: horac »

bro pisze:Hej, napisałem to wcześniej w innym temacie, ale bez odpowiedzi, więc zakładam nowy wątek. Mianowicie, chciałem sobie za 2 tygodnie zdać egzamin (ccna, czyli n00bek, czyli będzie zadawał głupie pytania!). Przeszedłem przez rejestrację na pearsonvue. Zakładam, że tak jak trzeba, bo w efekcie na skrzynkę dostałem maila od ciscotraining-notify@cisco.com z informacja o moim CSCO ID i aktywacją konta na http://i7lp.integral7.com/cisco Konto aktywowałem (VUE ID, Cisco ID, CCO ID tam dostrzegam) i zastanawiam się co dalej robić.

Do konta na pearsonvue jakoś nie mogę się dostać - przypominanie pw i przypominanie loginu wywala, że nie znaleziono powiązanych danych w bazie, próba ponownej rejestracji kończy info o tym, że już jest wpis w bazie. Na http://i7lp.integral7.com/cisco jakoś nic specjalnie znaleźć nie mogę (no może po za tym, że po zaakceptowaniu Cisco Career Certification Agreement v14 i Cisco VMware Data Exchange Agreement pojawiły się jakieś pierdoły w Certification Progress, ale tam jakoś nic nie widzę o ccna). Wstyd się przyznać (nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło), ale utknąłem. Jakieś sugestie/porady? Czy zostaje tylko dzwonienie do supportu ~~
Tak twoj login do pearson vue to twoje CSCO, jak go wpiszesz i swoje imie i nazwisko i klikniesz odzyskaj haslo to wtedy na twoj email ktory uzyles przy rejestracji zostanie wyslany link do resetu

bro
fresh
fresh
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2010, 20:58
Kontakt:

#4

#4 Post autor: bro »

Hmmmm, mail od supportu pearsona nie przyszedł przez tydzień, więc pomyślałem, że chyba coś nie tak z moją skrzynką pocztową na onecie. Założyłem jeszcze jedno konto tyle, że na skrzynkę na gmailu ale za to bez wpisywania academy id, cisco id itd, które podałem przy wcześniejszym koncie (bo by wywaliło, że konto istnieje). Po paru minutach dostałem maila z tymczasowym hasłem. Wygląda na to, że wszystko jest ok (Cisco ID: ID Pending no ale trochę im to zajmuje). Za to przy podawaniu vouchera przy zamawianiu egzaminu dostaje błąd "Reason: This voucher can only be used when a specific client question has been answered.", który wynika (tak wynika z tego co wygooglałem) z braku wpisanego academy id itd podczas rejestracji. Więc pozostaje tylko opcja władowania się na to poprzednie konto założone na skrzynkę na onecie. Generalnie nie mam się co śpieszyć, bo jak patrzyłem, przy rejestracji na egzamin Altkom w Poznaniu ma przerwę do końca sierpnia (inne ośrodki odpadają, bo bez samochodu nie ma co robić wycieczek). Ogólnie czuję zaje*** opór materii przy tym certyfikacie :mrgreen:

dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#5

#5 Post autor: dorvin »

A nie prościej po prostu zadzwonić do Altkoma, żeby zarezerwowali Ci egzamin? Ja nigdy się nie zapisywałem przez VUE.

bro
fresh
fresh
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2010, 20:58
Kontakt:

#6

#6 Post autor: bro »

Tak, dzwoniłem do altkomu 3 tyg temu. Kobitka powiedziała, że wszystko mam sam (rejestracja u pearsona, wybór terminu, opłata) zrobić przez internet, a u nich się tylko zdaje. No nic, pozostaje zadzwonić do pearsona i pogadać z kimś w miarę żywym niż kopać się przez emailowy support :roll:

EDIT: no i koniec końców, rozwiązałem problem telefonem do pearsona. Trochę się obawiałem, czy mój angielski mówiony jest na wystarczającym poziomie do sprawnego i szybkiego załatwienia sprawy, ale chyba tak, bo kobitka nie prosiła o powtórzenie czegokolwiek :mrgreen:
Co prawda nie wiem kto nawalił i przez kogo nie dostałem maila aktywującego, czy onet czy pearson. No, ale olać. Grunt, że mogę w końcu podejść do egzaminu (jak altkom skończy wakacje). Dzięki, za próby pomocy. Można zamknąć, albo odesłać do /dev/null'a

grenu
rookie
rookie
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2009, 21:39

#7

#7 Post autor: grenu »

We Wrocławiu polecam IKS-Net - można przez nich wszystko załatwić i nie wydawać nie wiem ile na telefony do Pearson VUE.

gregor1
member
member
Posty: 38
Rejestracja: 04 paź 2009, 21:07

#8

#8 Post autor: gregor1 »

W ub. roku zdawalem egzamin na CCNA z regionalnej akademii cisco, niezdalem :/ i teraz dostalem maila od LearningatCisco o promocji:

Kod: Zaznacz cały

Start the New Year with a new certification. Take advantage of this special Cisco Certification CCNA Assurance promotion. Offer expires on April 30, 2011. Don’t miss out.

This CCNA Assurance promotion offers networking professionals extra assurance in their certification investment. Register now for a CCNA exam at regular price, using your personal “CCNA Assurance” voucher number below and if you need to take it again, you will receive a “mystery” discount on an additional CCNA exam attempt. Click the button below to reveal your discount and special code.

Additional details about this offer and step-by-step voucher number and promotion code redemption instructions are available by visiting www.PearsonVUE.com/Cisco/Assurance.

Your personal “CCNA Assurance” voucher number appears below. Use this voucher number when scheduling your full-priced exam and this will allow you to use your “mystery” promotion code for a discounted retake, should you need it.

Personal CCNA Assurance Voucher Number: XXXXXXXXXXXXXX

If you need additional preparation, the Cisco Learning Network offers you various resources and tools to meet your needs, including a discount on Cisco Press materials, free self-assessments, and mobile learning modules.

Best of luck on your certification goals.
Learning@Cisco and Pearson VUE

Terms and Conditions:
The exam voucher that you have received is redeemable only by you through Pearson VUE. Limit one voucher per person per exam. The above voucher number and “mystery” promotion code are applicable for Cisco CCNA exams (640-802) only. Individuals who violate program guidelines for authorized voucher use may be subject to having their exam results invalidated and risk a ban on future exams (up to and including a lifetime ban) in addition to the nullification of all previous certifications. Cisco will not replace any voucher that is found to be fraudulent or that has been previously redeemed. Neither Cisco nor Pearson VUE, its primary test delivery partner, guarantees the authenticity of any discount or promotional code that is obtained from any third-party individual or entity. Exam vouchers and promotional codes expire on April 30, 2011. (Both full price and discounted exams must be scheduled and taken by April 30, 2011.)

Offer valid only in the following countries: Nigeria, Pakistan, Saudi Arabia, South Africa, Kenya, United Arab Emirates, Brazil, Colombia, Poland, Jordan, Egypt, United Kingdom, Germany, Spain, Italy, France, Portugal, Netherlands, Israel, Greece, and Belgium.
Co o tym sądzicie?
Do kwietnia 30stego nie zdaze sie nauczyc ale jakby mozna sie bylo zapisac egazmin i zdawac w jakims pozniejszym wybranym przez siebie terminie byloby ok ale czy tak da sie?

itmind
wannabe
wannabe
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2009, 09:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#9

#9 Post autor: itmind »

Kolego, zamiast tracić czas na pisanie zapytań na forum bierz się za naukę. Dostałeś bonus od Cisco to go wykorzystaj. Do kwietnia jest jeszcze trochę czasu a więc spokojnie wszystko powtórzysz do CCNA.

Co do terminu o jaki pytasz to voucher jaki otrzymałeś jest ważny do 30 kwietnia i po tej dacie straci swoją ważność i cena będzie 100% więc bierz się do roboty :)

Awatar użytkownika
domin
wannabe
wannabe
Posty: 847
Rejestracja: 15 lip 2005, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#10

#10 Post autor: domin »

Do CCNA to się w trzy tygodnie zdążysz nauczyć
.ılı..ılı.

gregor1
member
member
Posty: 38
Rejestracja: 04 paź 2009, 21:07

#11

#11 Post autor: gregor1 »

Ten Voucher to taki nieokreslony bonus, moze byc znizki 10% a moze byc 50%-ale nie wiadomo tego dopoki sie nie zaplaci?

itmind
wannabe
wannabe
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2009, 09:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#12

#12 Post autor: itmind »

W pierwszej kolejności zarejestruj się na pearson vue. Po rejestracji i logowaniu wybierzesz egzamin, ośrodek, termin i godzinę a w podsumowaniu wpiszesz sobie swój nr. vouchera. Zobaczysz wtedy ile masz zniżki i zdecydujesz czy chcesz iść dalej i przelać pieniążki kartą kredytową. I to wszystko :)

Powodzenia!

ODPOWIEDZ