Person VUE i płatność za egzamin przez firmę

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
jinx_20
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 15 wrz 2009, 09:51

Person VUE i płatność za egzamin przez firmę

#1

#1 Post autor: jinx_20 »

Czy ktoś miał do czynienia z sytuacją, że firma płaciła mu za egzamin, który zamawiany był przez Person VUE?

Na stronie widzę możliwość płatności tylko kartą kredytową. Mnie natomiast pasowałaby faktura pro forma. Nie bardzo wiem jak to załatwić. Pomoże ktoś?


Pozdr.
jinx

hubertzw
wannabe
wannabe
Posty: 106
Rejestracja: 18 lis 2009, 07:37
Lokalizacja: Warsaw/Bratislava

#2

#2 Post autor: hubertzw »

Witam,

prawie każdy ośrodek może pośredniczyć pomiędzy Tobą a Pearson wystawiając swoją fakturę

pozdrawiam
Hubert

jinx_20
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 15 wrz 2009, 09:51

#3

#3 Post autor: jinx_20 »

hubertzw pisze:Witam,

prawie każdy ośrodek może pośredniczyć pomiędzy Tobą a Pearson wystawiając swoją fakturę

pozdrawiam
Hubert
Dzisiaj Pani w Altkomie poinformowała mnie, że oni tylko udostępniają stanowisko, a całą resztę załatwia się przez Person Vue. Więc chyba nie do końca jest tak jak piszesz...

hubertzw
wannabe
wannabe
Posty: 106
Rejestracja: 18 lis 2009, 07:37
Lokalizacja: Warsaw/Bratislava

#4

#4 Post autor: hubertzw »

Jeszcze nie tak dawno pani w css-ie proponowała mi fakturę za egzamin, sam nie korzystam z tej opcji bo płacę kartą na stronie, może każdy ośrodek ma swoją politykę w tym zakresie, albo coś się ostatnio zmieniło

pozdr
Hubert

jinx_20
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 15 wrz 2009, 09:51

#5

#5 Post autor: jinx_20 »

Nie wierze, że nikt tego nie załatwiał :)

Awatar użytkownika
myszasty
wannabe
wannabe
Posty: 175
Rejestracja: 02 lip 2007, 09:16

#6

#6 Post autor: myszasty »

jinx_20 pisze:Nie wierze, że nikt tego nie załatwiał :)
W MCSK zawsze dostawałem fakturę po egzaminie. Nie ma problemu czy była ona na osobę prywatną czy na firmę. Myślę, że dalej tak jest.

qdlaty9201
wannabe
wannabe
Posty: 55
Rejestracja: 10 lis 2008, 16:43

#7

#7 Post autor: qdlaty9201 »

Też kiedyś chciałem załatwić fakturę przez Altkom ale pani powiedziała że maja jakąś umowę z PersonVue i nie da rady. Także załatwiałem fakturę bezpośrednio przez PersonVue. Najpierw zapisujesz się za egzamin, płacisz a potem wysyłasz do nich maila z danymi jaka ma być faktura i chyba w ciągu dwóch tygodni ci przysyłają.

Awatar użytkownika
mx_krzak
CCIE
CCIE
Posty: 798
Rejestracja: 18 lis 2005, 00:19
Lokalizacja: Wrocław

#8

#8 Post autor: mx_krzak »

qdlaty9201 pisze:Też kiedyś chciałem załatwić fakturę przez Altkom ale pani powiedziała że maja jakąś umowę z PersonVue i nie da rady. Także załatwiałem fakturę bezpośrednio przez PersonVue. Najpierw zapisujesz się za egzamin, płacisz a potem wysyłasz do nich maila z danymi jaka ma być faktura i chyba w ciągu dwóch tygodni ci przysyłają.
Masz jakiś dobry adres email do nich w tej sprawie?
Z każdym upadkiem nabieramy większego doświadczenia.......to nie upadek czyni nas przegranymi, lecz brak chęci do powstania....

wuda84
member
member
Posty: 48
Rejestracja: 11 mar 2010, 17:04
Lokalizacja: Toruń

#9

#9 Post autor: wuda84 »

Wysyłasz maila na: PVEMEACUSTOMERSERVICE@PEARSON.COM
W treści piszesz mniej więcej coś takiego:

Pearson,

Please send me a company invoice for order number: XXXX-YYYY-ZZZZ
Company information:

[Company information]

Best regards :)

Ja tak zrobiłem. Dostałem fakturkę w pdf na maila w ciągu 12 h.

Pozdrawiam

jinx_20
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 15 wrz 2009, 09:51

#10

#10 Post autor: jinx_20 »

Dzięki za odp.

Jak się okazuje niektóre ośrodki pośredniczą w płatności i wystawiają pro formę bez żadnego problemu.


Pozdr.
Jinx

ODPOWIEDZ