Faktura za CCIE RS/LAB

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
jdr
wannabe
wannabe
Posty: 116
Rejestracja: 04 cze 2007, 19:58

Faktura za CCIE RS/LAB

#1

#1 Post autor: jdr »

Cześć,

Od 12 grudnia walczę bezskutecznie z cisco cert support o fakturę proforma.
Założyłem case, na początku przeszedł chyba przez 5 osób, w końcu ktoś napisał że oczywiście bez problemu... i nic.
Przypominałem sie już chyba ze trzy razy, ale zero odpowiedzi, a interfejs jest na tyle ograniczony, że mogę jedynie przypomnieć się po raz kolejny lub założyć nowego case (o to samo).

05.01.2011 mija mi termin płatności, pewnie wszystko będę musiał zacząć od początku a i termin przepadnie.

Na pewno wielu z Was już przerabiało ten temat, przydała by mi się informacja jak ich troszkę zmotywować. :-)

pozdr,

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

Re: Faktura za CCIE RS/LAB

#2

#2 Post autor: lbromirs »

jdr pisze:Cześć,

Od 12 grudnia walczę bezskutecznie z cisco cert support o fakturę proforma.
Założyłem case, na początku przeszedł chyba przez 5 osób, w końcu ktoś napisał że oczywiście bez problemu... i nic.
Przypominałem sie już chyba ze trzy razy, ale zero odpowiedzi, a interfejs jest na tyle ograniczony, że mogę jedynie przypomnieć się po raz kolejny lub założyć nowego case (o to samo).

05.01.2011 mija mi termin płatności, pewnie wszystko będę musiał zacząć od początku a i termin przepadnie.

Na pewno wielu z Was już przerabiało ten temat, przydała by mi się informacja jak ich troszkę zmotywować. :-)

pozdr,
Napisz do mnie na @cisco.com ze wszystkimi detalami. Spróbuję pomóc.

jdr
wannabe
wannabe
Posty: 116
Rejestracja: 04 cze 2007, 19:58

#3

#3 Post autor: jdr »

Dzięki Łukasz,

Bruno właśnie się odezwał. Poinformował mnie, że nie było go w pracy od 24.XII.
Nie wiedziałem, ze tylko jedna osoba się tym zajmuje. :-)

Tak czy inaczej wysłał mi proformę, a w międzyczasie termin przepadł.
Tyle z tego dobrego, że ścieżka przetarta, a ja tymczasem zaczynam proces od nowa.

pozdr,

wuda84
member
member
Posty: 48
Rejestracja: 11 mar 2010, 17:04
Lokalizacja: Toruń

Re: Faktura za CCIE RS/LAB

#4

#4 Post autor: wuda84 »

Witam,

Odgrzebuje stary topic ale nie znalazłem nigdzie szczegółów.
Chciałbym zaplanować laba CCIE w Brukseli. Trudność polega na tym, że chciałbym za niego zapłacić przy pomocy faktury pro-forma.
Moja firma korzysta z funduszy unijnych i nie mam możliwości zapłacenia z laba kartą kredytową.
Czy ktoś mógłby opisać proces jak tego dokonać w miarę szybko i bezboleśnie?
Widzę, że kolega jdr, który zapoczątkował ten wątek, miał z tym pewne trudności ale może przez 3 lata coś się zmieniło?



Pozdrawiam,
Leszek)

Awatar użytkownika
dzogurt
CCIE
CCIE
Posty: 412
Rejestracja: 07 maja 2008, 11:58
Lokalizacja: Ostrava CZ

#5

#5 Post autor: dzogurt »

hej,
Ja tak płaciłem i miałem drobne problemy. Jeśli chcesz żeby faktura była wystawiona na firmę to zmień sobie adres do korespondencji w profilu CCO na firmowy.
Wybór płatności proforma jest w momencie rezerwacji, ale uwaga proforma/ czyli przelewem, możesz płacić minimum 90dni przed zaplanowanym terminem. Poniżej 90 dni, tylko karta.

Contact z certification support faktycznie jest trochę ograniczony, zajęło mi sporo czasu komunikacja i uzyskanie poprawnej faktury - miałem swój adres w profilu i firma tego nie mogła przyjąć.
All men by nature desire knowledge
http://www.linkedin.com/in/marcinduma

wuda84
member
member
Posty: 48
Rejestracja: 11 mar 2010, 17:04
Lokalizacja: Toruń

#6

#6 Post autor: wuda84 »

dzogurt pisze:hej,
Ja tak płaciłem i miałem drobne problemy. Jeśli chcesz żeby faktura była wystawiona na firmę to zmień sobie adres do korespondencji w profilu CCO na firmowy.
Wybór płatności proforma jest w momencie rezerwacji, ale uwaga proforma/ czyli przelewem, możesz płacić minimum 90dni przed zaplanowanym terminem. Poniżej 90 dni, tylko karta.

Contact z certification support faktycznie jest trochę ograniczony, zajęło mi sporo czasu komunikacja i uzyskanie poprawnej faktury - miałem swój adres w profilu i firma tego nie mogła przyjąć.
To stasznie kiepsko :cry:
Planowałam zrobić podejście jeszcze w tym roku :cry:
Czy koledzy z Cisco Polska są w stanie pomóc w jakiś sposób?


Pozdrawiam
Leszek

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#7

#7 Post autor: garfield »

wuda84 pisze:
dzogurt pisze:hej,
Ja tak płaciłem i miałem drobne problemy. Jeśli chcesz żeby faktura była wystawiona na firmę to zmień sobie adres do korespondencji w profilu CCO na firmowy.
Wybór płatności proforma jest w momencie rezerwacji, ale uwaga proforma/ czyli przelewem, możesz płacić minimum 90dni przed zaplanowanym terminem. Poniżej 90 dni, tylko karta.

Contact z certification support faktycznie jest trochę ograniczony, zajęło mi sporo czasu komunikacja i uzyskanie poprawnej faktury - miałem swój adres w profilu i firma tego nie mogła przyjąć.
To stasznie kiepsko :cry:
Planowałam zrobić podejście jeszcze w tym roku :cry:
Czy koledzy z Cisco Polska są w stanie pomóc w jakiś sposób?


Pozdrawiam
Leszek
Nie ma zadnego problemu

otwierasz ticket na cisco.com (ten w sekcji certyfikacyjnej http://ciscocert.force.com/english) i po kilku mailach wysla fakture mailem z poprawionym adresem
Przerabiałem to dwa razy
Jak chcesz to na priv podesle Ci numery ticketow - mozesz sie na nie powolac ze chcesz dokladnie to samo
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

wuda84
member
member
Posty: 48
Rejestracja: 11 mar 2010, 17:04
Lokalizacja: Toruń

#8

#8 Post autor: wuda84 »

Nie ma zadnego problemu

otwierasz ticket na cisco.com (ten w sekcji certyfikacyjnej) i po kilku mailach wysla fakture mailem z poprawionym adresem
Przerabiałem to dwa razy
Jak chcesz to na priv podesle Ci numery ticketow - mozesz sie na nie powolac ze chcesz dokladnie to samo
Hej,

Nie jestem pewny czy sie zrozumieliśmy.
Ja potrzebuje fakture pro-forma czyli taka przed wlasciwa faktura na podstawie ktorej moja firma moze zrobic przelew. Po dokonaniu tego przelewu i podejsciu do egzaminu wystawiana jest ta finalna wlasciwa faktura ale nie o nia sie rozchodzi. Chodzi o ta pro-forme.
Zgodnie z tym co napisal dzogurt moge to zrobic ale musze zaplanowac egzamin na co najmniej za 90 dni bo tylko wtedy mozna placic przelewem co mi sie nie usmiecha bo jak pisalem chcialbym jeszcze zaliczyc 1 podejscie w tym roku :)



Pozdrawiam
Leszek

Awatar użytkownika
garfield
CCIE
CCIE
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:32
Lokalizacja: Gdynia

#9

#9 Post autor: garfield »

aaa to ok - źle zrozumiałem
Ale tak czy siak otwórz ticket z takim pytaniem
Remember that the lab is just looking for reachability and not “optimal reachability”.

ODPOWIEDZ