Vouchery na ccna i ccna sec ma ktoś może ?

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
Dajso
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2011, 11:14

Vouchery na ccna i ccna sec ma ktoś może ?

#1

#1 Post autor: Dajso »

Hej, jak w temacie. Ma ktoś może jakieś vouchery na ccna i ccna sec ?
Jak dzwoniłem do comp'a to usłyszałem ceny za egzaminy 960 + 23% VAT. Trochę sporo :(
Jakieś 2400 PLN to nie mam ot tak :(

A później jeszcze ścieżka ccnp i ccsp przecież. Firma na razie płacić nie chce.
Daj sobie spokój z walką o cokolwiek. Wszystko i tak jest z góry ustawione. Ucz się cisco przynajmniej będziesz miał satysfakcję że coś wiesz i może jak certa zrobisz to na piwo zarobisz ;)

Awatar użytkownika
gonte
CCIE
CCIE
Posty: 590
Rejestracja: 24 sty 2004, 10:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Vouchery na ccna i ccna sec ma ktoś może ?

#2

#2 Post autor: gonte »

Dajso pisze:Hej, jak w temacie. Ma ktoś może jakieś vouchery na ccna i ccna sec ?
Jak dzwoniłem do comp'a to usłyszałem ceny za egzaminy 960 + 23% VAT. Trochę sporo :(
Jakieś 2400 PLN to nie mam ot tak :(

A później jeszcze ścieżka ccnp i ccsp przecież. Firma na razie płacić nie chce.
Spróbuj zapytać w mcsk - tam zawsze było dużo taniej niż w css. Co do Vatu czy coś się zmieniło i zaczęli doliczać vat w pl ? Bo wcześniej vat na pewno nie obowiązywał - chyba ze ktoś płacił przez VUE.

eth_0
member
member
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2007, 21:38
Lokalizacja: none
Kontakt:

Re: Vouchery na ccna i ccna sec ma ktoś może ?

#3

#3 Post autor: eth_0 »

gonte pisze: Co do Vatu czy coś się zmieniło i zaczęli doliczać vat w pl ? Bo wcześniej vat na pewno nie obowiązywał - chyba ze ktoś płacił przez VUE.
No niestety ale od tego roku czeka nas VAT 23% na większość "usług edukacyjnych" :/
eth_0
eth0.pl

itmind
wannabe
wannabe
Posty: 248
Rejestracja: 12 sie 2009, 09:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#4

#4 Post autor: itmind »

No niestety VAT 23% jest od nowego roku obowiązkowy. Nawet ośrodki które do dej pory nie pobierały opłat teraz już biorą.
Jeżeli chodzi o vouchery to ja zakupiłem voucher tutaj https://www.plimus.com/jsp/buynow.jsp?c ... Id=2857674

Nie wiem jak z voucherami do sec, najlepiej napisz pod schahzada@gmail.com z zapytaniem to Ci gość odpisze co jak i za ile i czy ma vouchery do sec.

ps. możesz napisać że masz namiar od Marcela z Polski to może jakąś zniżkę dostaniesz :)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ