Płatność prywatną kartą w Pearson Vue, a faktura na firmę

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
marceli
fresh
fresh
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2007, 12:03
Lokalizacja: Poland

#16

#16 Post autor: marceli »

1) zazdroszczę wszystkim, którzy mogą płacić kartą i prosić o fakturę - też bym tak chciał, móc przebierać między ośrodkami, a tak jestem skazany na tych, co pozwalają wcześniej opłacać pro-formy (szczególnie w grudniu dotrzymanie 7 dni płatności może być ekstremalnie trudne)
Po tym jak ośrodek Cię zarejestruje, powinieneś widzieć egzamin w swoim profilu na vue.com i tam też powinieneś mieć możliwość zmiany ośrodka, w którym będziesz zdawał egzamin.
Innnymi słowy rejestrujesz się tam gdzie "możesz", a zdajesz gdzie indziej. Przynajmniej jeszcze jakiś czas temu tak się dało.
Aha, od jakiegoś czasu nie można robić żadnych zmian na 24h przed egzaminem.

krzysiekgr
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:47

#17

#17 Post autor: krzysiekgr »

Ośrodek, w którym ja robię przedpłaty, rejestruje mnie w systemie PeasonVUE praktycznie ok. 24 godziny przed egzaminem. Czyli raczej nie zdążę nigdzie przeskoczyć.

Ale dzięki za info, bo o taki myk (płatność w moim ośrodku szkoleniowym [gdzie nie ma problemu z płątnościami, ale jest problem z miejscem], ale zarejestrowanie mnie gdzie indziej [gdzie nie ma problemu z miejscem, ale jest problem z płatnościami]) mogę się zapytać.

Awatar użytkownika
AjTee
wannabe
wannabe
Posty: 62
Rejestracja: 20 kwie 2014, 18:36
Lokalizacja: Banino

#18

#18 Post autor: AjTee »

Przelew może być w PLN ?
CCNA R&S & JNCIA & JNCIS-ENT Certified Engineer

krzysiekgr
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2014, 14:47

#19

#19 Post autor: krzysiekgr »

@AjTee

Niestety, nie rozumiem pytania. Jeśli chodzi o moje płatności, jestem zmuszony do opłacania faktur pro-forma przelewami w PLN, a wolałbym płacić w USD kartą kredytową, tylko nie mam jak tego rozliczyć.

ODPOWIEDZ