Nowe terminy szkoleń Cisco w Proidea

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
doxer
member
member
Posty: 31
Rejestracja: 25 lut 2009, 07:09

#16

#16 Post autor: doxer »

elvismichal pisze:
Kyniu pisze: "Przesłanie niniejszego formularza jest równoznaczne z zawarciem umowy o udział w szkoleniach."
Wszędzie próbują człowieka oskubać, nawet tutaj :/.
Nie chce się wdawać w zbędne dyskusje, ale myślę że nikt nie chce z Proidea nikogo oskubać.. Byłem na CCNA, QoS - polecam. W dalszej części mamy: "Uczestnik może zrezygnować z udziału w szkoleniach do 3 dni roboczych przed datą rozpoczęcia zajęć."
Osobiście jak tylko będę pewny że w marcu nie będę miał zaplanowanych prac (w okolicach stycznia) to na pewno zarejestruje z proponowanym terminem.

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#17

#17 Post autor: Kyniu »

ms pisze:To proszę o wysłanie zwykłego maila na adres szkolenia@proidea.org.pl z informacją, że jesteś zainteresowanym CCNP Secure. Wówczas dopiszemy Cię do listy chętnych i jak tylko ustalimy nowy termin to będziemy informować wszystkich zainteresowanych.
Poszło. Namawiam jeszcze dwóch kolegów z Kielc, co by nam było razem raźniej.

P.S. A co "skubania" - nie o to mi chodziło tylko nie widzę sensu wypełniać formularza, który jest jednoznaczny z zawarciem umowy, skoro z góry wiadomo że ten termin mi nie odpowiada i kolejnym krokiem musiałoby być wysłanie listu poleconego. Inna sprawa to kwestia ważności takiego oświadczenia woli - w końcu każdy może ten formularz wypełnić.

Awatar użytkownika
elvismichal
wannabe
wannabe
Posty: 123
Rejestracja: 10 mar 2013, 13:44

#18

#18 Post autor: elvismichal »

ms pisze:
elvismichal pisze:
Kyniu pisze: "Przesłanie niniejszego formularza jest równoznaczne z zawarciem umowy o udział w szkoleniach."
Wszędzie próbują człowieka oskubać, nawet tutaj :/.

Nie oskubać tylko wyobraź sobie taką sytuację. Wysyłasz zgłoszenie na szkolenie. Razem z Twoim zgłoszeniem mamy minimalną liczbę osób wymaganą do uruchomienia szkolenia. Wysyłamy do wszystkich uczestników (którzy wysłali zgłoszenie) informację, że zapraszamy na szkolenie w terminie, itp. Po czym 2 (lub więcej) osób tak po prostu na to szkolenie nie przychodzi, oczywiście też nie płaci za nie i nawet nie wyśle maila (o telefonie już nie mówię) z informacją, że nie będzie jednak uczestniczyć w nim. My o tym dowiadujemy się w pierwszym dniu szkolenia, gdy te osoby po prostu nie przychodzą.

Powyższy zapis jest tylko i wyłącznie po to, aby ograniczyć liczbę takich sytuacji, bo niestety nie są to jednostkowe przypadki.

elwismichal - jeśli masz inny pomysł (?) na rozwiązanie powyższego problemu to proszę napisz. Chętnie dowiemy się jak to lepiej rozwiązać.

Pozdrawiam,
Mam inny pomysł. Napisać, żeby wysłać zgłoszenie z uwagą o innym terminie. Jedno zdanie później dodać, że wysłanie tego zgłoszenia jest równoznaczne z zawarciem umowy. I nie ma problemu...

ms
wannabe
wannabe
Posty: 112
Rejestracja: 22 kwie 2009, 12:54
Kontakt:

#19

#19 Post autor: ms »

Kyniu pisze: Poszło. Namawiam jeszcze dwóch kolegów z Kielc, co by nam było razem raźniej.
Dzięki za zgłoszenie. To na prawdę ułatwia decyzję wyboru nowego terminu. Do wszystkich, którzy wysłali zgłoszenie, odpiszemy z propozycją nowego terminu na początku stycznia.
elvismichal pisze:Mam inny pomysł. Napisać, żeby wysłać zgłoszenie z uwagą o innym terminie. Jedno zdanie później dodać, że wysłanie tego zgłoszenia jest równoznaczne z zawarciem umowy. I nie ma problemu...
Pozwolę zacytować sobie sam siebie (dla jasności moje wcześniejsze posty te wysłane przed Twoim):
ms pisze:Osoby, które są zainteresowane ... prosiłbym o wysłanie zgłoszenia i napisanie w uwagach, że są zainteresowane innym terminem.

jak mamy od uczestników jakąś nawet bardzo wstępną (ale jednak) informację o terminie, to wówczas możemy ten termin "świadomie" przesunąć.
Więc, albo czegoś nie rozumiem, albo proponujesz to co właśnie sugerowałem. Wprawdzie niektórzy są zdania, że nie ważne jak ważne, że się mówi, to ja jednak będą trzymał się tego, że lepiej, jak się mówi dobrze. O nowym terminie CCNP Secure poinformujemy również tutaj, jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało proszę pisać, ale "podwątek" dotyczący technicznych kwestii zapisów proponuję zakończyć.


Pozdrawiam,

Proidea
member
member
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2013, 09:26

Nowy termin CCNP Secure

#20

#20 Post autor: Proidea »

Zmieniliśmy termin CCNP SECURE
7-11kwietnia od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00
Chętnych zapraszamy do rejestracji poprzez stronę www.proidea.org.pl
Marzena Wierciak

look1984
wannabe
wannabe
Posty: 61
Rejestracja: 03 kwie 2012, 11:23

CCNA Voice

#21

#21 Post autor: look1984 »

Witam,

szkolenie Voice będzie realizowane w terminie podanym na stronie www czy też będzie przesuwany na inny termin?

...

Proidea
member
member
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2013, 09:26

Re: CCNA Voice

#22

#22 Post autor: Proidea »

look1984 pisze:Witam,

szkolenie Voice będzie realizowane w terminie podanym na stronie www czy też będzie przesuwany na inny termin?

...

Prawdopodobnie termin będzie zmieniany. Oczywiście będę informować o zmianach na bieżąco
Marzena Wierciak

Awatar użytkownika
ormek
wannabe
wannabe
Posty: 150
Rejestracja: 31 sty 2011, 17:40
Lokalizacja: Oln/Elb/Gda

#23

#23 Post autor: ormek »

Co do proidea to bardzo polecam. MS jako prowadzącego również.
Jedynie laby moglby by być lepiej rozpisane, tak by byly do przeprowadzenia z domu - ot jedyna mała uwaga.

Generalnie jakość przekazanej wiedzy jak i merytoryka materiałów wysoka.
Labuje się na fizycznym sprzecie a nie emulatorwach [w H route robilismy na dynamipsie] - niby nie przeszkadza, ale niesmak pozostaje.

Osobiscie odbylem 3 szkolenia w H - nie powiem były spoko, ale za tą samą cenę moglbym odbyc 12 szkolen w Proidea :).

ps.
Podejrzewam, że z doxerem to byliśmy razem na tym qos ;)

ps2:
jak Sec bedzie w końcówce kwietnia do ode mnie 2 osoby wstepnie
Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu!

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#24

#24 Post autor: Kyniu »

Tylko właśnie gruchnęła wieść o nowym CCNP Sec i nowe egzaminy wchodzą w życie w kwietniu :(

ms
wannabe
wannabe
Posty: 112
Rejestracja: 22 kwie 2009, 12:54
Kontakt:

#25

#25 Post autor: ms »

Kyniu pisze:Tylko właśnie gruchnęła wieść o nowym CCNP Sec i nowe egzaminy wchodzą w życie w kwietniu :(
Szkolenia z nowej ścieżki CCNP Security będziemy starali się też zaoferować, ale na pewno nie wcześniej niż od października 2014.

Natomiast szkolenie CCNP Security na pewno dalej pozostanie w ofercie, bo program jest ciekawy, a osoby pytają o zagadnienia w nim omawiane. Tak na szybko przeglądnąłem program szkolenia SISAS, które ma być "zamiennikiem" SECURE i z tego co wiedzę to dość mocno różni się on i w sumie trochę dziwne jak dla mnie, że np. takie tematy, jak S2S/RA/SSL/DM/GET VPN, IPS, PKI, CoPP, CPPr na routerze wygląda, że nie są już omawiane. Ja wiem, że świat/technologie idą do przodu, ale mimo wszystko powyższe wciąż (bardziej lub mniej) jest wykorzystywane.

Podsumowując, jak ktoś chce poznać solidny kawałek wiedzy to zapraszam, natomiast jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w szkoleniu głównie po to, aby przygotować się do certyfikatu CCNP Security, to faktycznie w obecnej sytuacji ma to mniejszy sens.
ormek pisze:ps2:
jak Sec bedzie w końcówce kwietnia do ode mnie 2 osoby wstepnie
Na razie termin zostawimy taki jaki jest, bo nie chcemy go kolejny raz przesuwać. Niemniej jednak, gdyby były problemy z zebraniem to ewentualne dalsze przesunięcia są możliwe.


Pozdrawiam,

ozzy
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2008, 18:02
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#26

#26 Post autor: ozzy »

ormek pisze:w H route robilismy na dynamipsie
Moment moment, ja przepraszam że odgrzewam stary kotlet ale czy ktoś może potwierdzić że tak jest?
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ