CCNA v3.1.1 a v4

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
rafalski_4
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 16 kwie 2014, 18:20

CCNA v3.1.1 a v4

#1

#1 Post autor: rafalski_4 »

Witam
Zamierzam kupić sobie książkę z CCNA Exploration (PWN). Robię ten kurs w wersji v4. Czy dużo jest pozmieniane od wersji v3.1.1? Bo książkę do v3.1.1 można dostać za niecałe 10zł a do v4 za 70zł. I właśnie nie wiem, czy warto kupować tą starszą czy od razu tą nowszą. Dodam, ze egzaminy będę zdawał z v4.
Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

ms
wannabe
wannabe
Posty: 112
Rejestracja: 22 kwie 2009, 12:54
Kontakt:

Re: CCNA v3.1.1 a v4

#2

#2 Post autor: ms »

Witam,
rafalski_4 pisze:Dodam, ze egzaminy będę zdawał z v4.
Rozumiem, że piszesz o wewnętrznych egzaminach/testach w ramach jakieś akademii. Jeśli tak, to po pierwsze zastanów się czy w okolicy nie masz jakieś akademii, która prowadzi szkolenia wg. najnowszego programu czyli CCNA R&S (powiedzmy, że w wersji 5.0 choć formalnie takiej nazwy nie ma, tylko właśnie R&S). Bo egzamin certyfikujący CCNA będzie dotyczył materiału właśnie w tej wersji.

Co do książek w wersji 3.11 to niestety w stosunku do 5.0 zmian programowych jest sporo, a i tłumaczenie tych książek pozostawia sporo do życzenia. Inna sprawa jest taka, że jeśli będziesz robił to szkolenie w ramach jakieś akademii, to tak jak pisał kolega wyżej, otrzymasz dostęp do materiałów on-line, które są wystarczające.

Ja osobiście tych książek bym nie polecał.

Pozdrawiam,

rafalski_4
fresh
fresh
Posty: 5
Rejestracja: 16 kwie 2014, 18:20

odp

#3

#3 Post autor: rafalski_4 »

Jestem już zapisany w akademii i uczęszczam na kurs v4. Książki chcę kupić, bo nie lubię się uczyć z PC.

ODPOWIEDZ