Lublin - szkolenie CCNA z dofinansowaniem z EFS

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
tony_soprano
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2014, 11:59

Lublin - szkolenie CCNA z dofinansowaniem z EFS

#1

#1 Post autor: tony_soprano »

Cześć,
poszukuję ośrodków którę prowadzą lub będą w niedalekiej przyszłości prowadzić szkolenia do CCNA wraz z samym egzaminem na terenie Lublina w ramach programu współfinansowanego przez EFS.

Wiem że co roku takie szkolenia się pojawiają, jednak do tej pory nie znalazłem ośrodka który organizował takowe w bieżącym roku - wniosek, może jeszcze nikt nie wygrał przetargu i dopiero takowe szkolenia odbędą się.

Jestem studentem, jednak moja uczelnia nie jest członkiem akademii Cisco i sama nie organizuje kursów przygotujących do CCNA. Z tego co się orientowałem w Lublinie takowe kursy (komercyjnie) prowadzą jakieś prywatne uczelnie, WSPiA i WSEiI ale ceny mają zawrotne i nie na moją kieszeń.

Tak więc jeśli ktoś słyszałby o takich kursach prosiłbym o udzielenie się w tym wątku.

Pozdrawiam Andrzej

excubitor
wannabe
wannabe
Posty: 72
Rejestracja: 16 cze 2014, 13:18
Lokalizacja: Lublin

#2

#2 Post autor: excubitor »

Gdzie studiujesz? Politechnika ma Akademię, dla studentów Pollub koszt to jakieś 400zł za semestr. Na Wyspie jest jeszcze taniej. Na Kulu według google'a też podobno coś jest. Jedynie UMCS wyrzucił wszystko na podyplomówkę.

tony_soprano
fresh
fresh
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2014, 11:59

#3

#3 Post autor: tony_soprano »

Studiuje na WAT-cie, wziąłem dziekankę więc mam nadal status studenta, ale obecnie przebywam w lbn.

Pi0tR
member
member
Posty: 40
Rejestracja: 23 lip 2014, 10:51
Lokalizacja: Lublin

#4

#4 Post autor: Pi0tR »

A co studiujesz na wacie ?
jesli cos zwiazane z informatyka
to zapisz sie na spokojnie na wsei
70% ocen ci przepisza 30 zaliczysz tylko bedac
i nie bedziesz musial placic za CCNA
sam tam chodze
ogolnie sama uczelnia to raczej dno
ale same szkolenia na dosc ciekawym poziomie tyle ze niestety po polsku ...

ODPOWIEDZ