Szukam chętnych na kurs CCNA On-Line

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
Roamer
newbie
newbie
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2014, 23:13

Szukam chętnych na kurs CCNA On-Line

#1

#1 Post autor: Roamer »

Cześć!

Na wstępie witam wszystkich, bo jest to mój pierwszy post na tym forum. Wcześniej tylko przeglądałem tematy związane z certyfikacją CCNA, ale teraz postanowiłem się zarejestrować i wpisać ten temat.

Chodzi o to, że zapisałem się na kurs CCNA On-Line do Akademii Sieci LANPulse i problem jest taki, że tam kursy rozpoczynają się gdy zbierze się minimum 5 osób chętnych. Na najbliższy kurs na razie ze mną zapisane są trzy osoby, więc jeszcze czekamy na dwie, aby kurs rozpoczął się zgodnie z planem - ma się rozpocząć 25 października. Jeśli nie będzie wystarczającej liczby osób to rozpoczęcie kursu będzie przesuwane, a mi zależy, żeby zacząć jak najszybciej.

W związku z tym chciałem poprosić tą drogą wszystkie osoby rozważające w najbliższym czasie kurs CCNA aby zapisały się na ten kurs i wtedy na pewno rozpocznie się zgodnie z planem. Ten kurs, na który ja się zapisałem to grupa 9 - soboty i niedziele od 25 października. Sam kurs wygląda bardzo fajnie, bo jest prowadzony on-line w formie telekonferencji, a ćwiczenia wykonuje się na sprzęcie w zdalnym laboratorium. Dla mnie bomba. Cena kursu też jest bardzo dobra.

Linka do strony nie podaję, bo nie wiem, czy tutaj mogę, ale jak poszukacie w google Akademii Sieci LANPulse to traficie na właściwą stronę, albo piszcie do mnie na PW, to dam linka.

Przepraszam jeśli złamałem jakiś regulamin, ale mam nadzieję, że nie, bo widziałem już wcześniej podobne wpisy na tym forum.

Pozdrawiam!

Roamer

Awatar użytkownika
sebu
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 843
Rejestracja: 03 cze 2005, 02:08
Lokalizacja: Warsaw, Poland
Kontakt:

#2

#2 Post autor: sebu »

W ramach polecenia dodam od siebie, że szkolenie prowadzi bardzo sensowny instruktor i na tyle na ile go znam (a kilku moich klientów już zadowolił) to nie powinniście żałować.
Jesteś ambitnym inżynierem i szukasz ciekawych projektów? Zapraszamy do współpracy w ramach NetFormers (stałej i projektowej). Info na PRV.

Work: http://netformers.pl
Linked-in: http://www.linkedin.com/in/strzelak

saiqard
wannabe
wannabe
Posty: 385
Rejestracja: 09 lip 2012, 22:10
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

#3

#3 Post autor: saiqard »

szkoda że tylko CCNA R&S

ODPOWIEDZ