Akademia Cisco (p. CCNA -mazowieckie)

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
spamic
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2009, 15:52

Akademia Cisco (p. CCNA -mazowieckie)

#1

#1 Post autor: spamic »

Witam!
Opisze sytuacje skrótowo. Od PUP otrzymałem zgodę na szkolenie CCNA.
Warunkiem jest, aby jednostka szkoląca znajdowała się w "Rejestrze Instytucji Szkoleniowych" oraz spełniała warunek ustawy czyli Prawo zamówień publicznych.

Akademie regionalne najbliżej mnie czyli: Politechnika Warszawska, UMCS w Lublinie, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła... odpadają z braku wpisu w rejestrze.

Czy możecie polecić dobrą akademie lokalna/szkoleniową spełniające ww kryterium?
Najlepiej województwie mazowieckim (jestem z R-mia), prowadzące szkolenie w trybie zaocznym.


Tutaj aktualna lista "Rejestru Instytucji Szkoleniowych" (mazow) jaką znalazłem na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy:
http://wup.mazowsze.pl/new/images/warsz ... .09.09.pdf

spamic
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2009, 15:52

#2

#2 Post autor: spamic »

Czy mam rozumiec, ze nikt nie orientuje jak to jest z jednostkami bedacymi w rejestrze, czy moze wynika z nieznajomosci dobrych akademii lokalnych/innych, ktore sa w rejestrze, ale nie macie do nich przekonania?

Mam nadzieje, ze nikt nie obrazi sie (podbijaniem), ale jest to sprawa troche pilna. Wiadomo otrzymalem zgode/potwierdzenie listownie, a w pismie mam informacje o stawieniu sie do urzedu do dzialu szkolen, celem kolejnych ustalen.

Awatar użytkownika
vrankom
wannabe
wannabe
Posty: 1075
Rejestracja: 21 lis 2006, 10:27
Lokalizacja: Warsaw
Kontakt:

#3

#3 Post autor: vrankom »

Ja znam dobra akademie ale nie obchodzi mnie czy sa w jakims rejestrze wiec...

V.

Awatar użytkownika
gryglas
wannabe
wannabe
Posty: 1790
Rejestracja: 09 maja 2006, 07:56
Lokalizacja: Warsaw, PL

#4

#4 Post autor: gryglas »

Osobiści szukał bym w :

1.Altkom Akademia SA
2.ABC Data Centrum Edukacyjne Sp. zo.o.
4.Comp Safe Support SA
https://vpnonline.pl - Twój prywatny VPN - 61 serwery VPN w 29 lokalizacjach na świecie, 470 adresów IP.

spamic
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2009, 15:52

#5

#5 Post autor: spamic »

gryglas pisze:Osobiści szukał bym w :

1.Altkom Akademia SA
2.ABC Data Centrum Edukacyjne Sp. zo.o.
4.Comp Safe Support SA

Przejrzalem Altkom Akademie i ABC Data - tutaj sa moduly, a nie sama akademia Cisco poziom CCNA (Comp nie zauwazylem nic co mialby w nazwie Cisco ...).
Dwa dochodzi presja ceny - zanim przyjeli podanie w urzedzie, pytali juz o koszt orientacyjny szkolenia, wiec nawet tu ABC Data (moduly C-01 i C-02 interconnecting cisco devices bedacymi przygotowaniem co egz 816 i 822 - 4500+4900zl w koncu to ponad dwa razy wiecej niz cena w akademii regionalnej). Trzeci argument dla urzednika, sama nazwa szkolen w koncu C-XX ... to nie to samo co szkolenie "Cisco CCNA". Nie chce tym samym zapeszac, ale jak dla mnie sa to niemal pewne scenariusze.

Najlepiej, wiec byloby: "szkolenie podstawowe Cisco Certified Network Associate (CCNA) " lub podobnie nazwane przez organizatora.
Oczywiscie dzieki za odpowiedz.

ODPOWIEDZ