Praktyki w Cisco

praca itp
Wiadomość
Autor
dorvin
CCIE
CCIE
Posty: 1688
Rejestracja: 21 sty 2008, 13:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#76

#76 Post autor: dorvin »

wysoki pisze:
asp pisze:To prawda. Jestem kobietą, 100% - kobietą (zero ściemy mogę to udowodnić! ;) )
na Twoim miejscu wstrzymałbym się z takimi deklaracjami na tak zmaskulinizowanym forum ];>
Dobrze, że to nie JoeMonster :)

Awatar użytkownika
posiu
wannabe
wannabe
Posty: 234
Rejestracja: 08 kwie 2006, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#77

#77 Post autor: posiu »

Panie i Panowie,
Off topic sie zrobil a do tego przy uzyciu wazeliny... Piszcie takie rzeczy do Łukasza na PM bo smiech na sali..
"...co pan myśli, że jeśli nie podbijam karty w fabryce azbestu, o siódmej, albo drutu, albo nie napierdalam z datownikiem, listy na poczcie do szesnastej to nie jestem w pracy?! Kumasz pan to, czy masz pan za daleko do łba?! Ja tutaj właśnie pracuję!..."

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#78

#78 Post autor: lbromirs »

asp pisze:
dorvin pisze:Asp akurat kwalifikuje się do "lads" :)
To prawda. Jestem kobietą, 100% - kobietą (zero ściemy mogę to udowodnić! ;) )
OMG, przepraszam, wierzę, WIERZĘ! :D

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#79

#79 Post autor: Kyniu »

asp pisze:Jestem kobietą, 100% - kobietą (zero ściemy mogę to udowodnić! ;) )
Skoro brak odważnych to wezmę to na siebie. To kiedy i gdzie można to sprawdzić ??? ;-)

Kyniu

asp
wannabe
wannabe
Posty: 719
Rejestracja: 02 lip 2006, 07:52
Lokalizacja: Krakow

#80

#80 Post autor: asp »

Kyniu pisze:Skoro brak odważnych to wezmę to na siebie. To kiedy i gdzie można to sprawdzić ??? ;-)

Kyniu
Kyniu, to może zechcesz rzucić okiem na ten topic jak niżej i przyjsc na spotkanie
http://ccie.pl/viewtopic.php?p=104091#104091
Napewno fajnie będzie poznać osobiście kolegów z forum, dowiedzieć się kto jakie egzaminy zdaje, poplotkować, itp, itd.

P.S.
Uprzejmie proponuje może już nie komentować publicznie mojej wypowiedzi (bo zrobi się off topic).

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#81

#81 Post autor: Slomek. »

Jak czytam takie posty to widzę, że idea tego forum lekko się już chyba wyczerpała. :|
Trecom.pl

Kyniu
wannabe
wannabe
Posty: 3595
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:23
Kontakt:

#82

#82 Post autor: Kyniu »

Slomek. pisze:Jak czytam takie posty to widzę, że idea tego forum lekko się już chyba wyczerpała. :|
No i będzie zarzut że offtop no ale ..... Kolega chyba zapomina że jesteśmy tylko ludźmi i nie samą konsolą żyjemy ;) Trochę luzu.

Kyniu

Awatar użytkownika
Deidara
wannabe
wannabe
Posty: 593
Rejestracja: 28 lut 2007, 10:32

#83

#83 Post autor: Deidara »

Kyniu pisze:Kolega chyba zapomina że jesteśmy tylko ludźmi i nie samą konsolą żyjemy ;)
Wręcz przeciwnie. Karabinek do PS Move'a plus Killzone 3. Parę dni mam wyjęte z życia :wink: . Wybaczcie, że tak nie merytorycznie :D .
Trwałość ortogonalna to taka trwałość która jest ortogonalna do konstruktorów typu.
Know Your Options !!
Keep It Simple ?? :shock:

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#84

#84 Post autor: lbromirs »

Deidara pisze:
Kyniu pisze:Kolega chyba zapomina że jesteśmy tylko ludźmi i nie samą konsolą żyjemy ;)
Wręcz przeciwnie. Karabinek do PS Move'a plus Killzone 3. Parę dni mam wyjęte z życia :wink: . Wybaczcie, że tak nie merytorycznie :D .
Killzone 3 sucks. Modern Warfare 1&2 rulez. End of story :P

Awatar użytkownika
Deidara
wannabe
wannabe
Posty: 593
Rejestracja: 28 lut 2007, 10:32

#85

#85 Post autor: Deidara »

lbromirs pisze: Killzone 3 sucks. Modern Warfare 1&2 rulez. End of story :P
MW 2 jest spoko, tyle że już mi się znudziło, nawet na multi. KZ3 rules, tylko ten karabin ciężki :mrgreen:
Trwałość ortogonalna to taka trwałość która jest ortogonalna do konstruktorów typu.
Know Your Options !!
Keep It Simple ?? :shock:

kameleon
wannabe
wannabe
Posty: 65
Rejestracja: 22 gru 2008, 18:27

#86

#86 Post autor: kameleon »

Czy Ci co zostali odrzuceni na samym początku (jeszcze przed rozmowami, tylko na podstawie CV) muszą jeszcze raz składać aplikację poprzez stronę Cisco Graduate Careers and Internships czy są odrzuceni 'na wieki wiekow' ;) ?

Pozdrawiam

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#87

#87 Post autor: lbromirs »

kameleon pisze:Czy Ci co zostali odrzuceni na samym początku (jeszcze przed rozmowami, tylko na podstawie CV) muszą jeszcze raz składać aplikację poprzez stronę Cisco Graduate Careers and Internships czy są odrzuceni 'na wieki wiekow' ;) ?

Pozdrawiam
Zdecydowanie poproszę jeszcze raz o złożenie aplikacji + wysłanie do mnie krótkiego maila "zgłosiłem się" - sprawdzę to potem z Eleną.

Awatar użytkownika
marcins
Site Admin
Site Admin
Posty: 3194
Rejestracja: 22 mar 2004, 09:05
Kontakt:

#88

#88 Post autor: marcins »

lbromirs pisze:
Deidara pisze:
Kyniu pisze:Kolega chyba zapomina że jesteśmy tylko ludźmi i nie samą konsolą żyjemy ;)
Wręcz przeciwnie. Karabinek do PS Move'a plus Killzone 3. Parę dni mam wyjęte z życia :wink: . Wybaczcie, że tak nie merytorycznie :D .
Killzone 3 sucks. Modern Warfare 1&2 rulez. End of story :P
ii tam :))) wiedza co mowia :)))))
NIE ZNASZ SIE :)

xelexin
member
member
Posty: 44
Rejestracja: 20 kwie 2011, 22:27

#89

#89 Post autor: xelexin »

Bo tak troszkę się śmietnik zrobił i nie moge nic znaleźć więc tak zapytam.
Jakie są wymagania by odbyć np. 1 miesięczne praktyki w cisco?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#90

#90 Post autor: lbromirs »

xelexin pisze:Bo tak troszkę się śmietnik zrobił i nie moge nic znaleźć więc tak zapytam.
Jakie są wymagania by odbyć np. 1 miesięczne praktyki w cisco?
Nie ma niestety 1 miesięcznych. Minimum to 12 miesięcy. Szukamy nadal osoby do labu i z tego co wiem nadal do kanału partnerskiego.

Do labu - chęć do podźwigania, dużo pracy z rozmaitym sprzętem i systemami operacyjnymi. Na obu pozycjach szkolenia, certyfikacje/etc zapewnia pracodawca bez lojalek. No i wokół sami przystojni inżynierowie :P

ODPOWIEDZ