Cisco forum 2013

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

#31

#31 Post autor: krisiasty »

bigboss pisze:to nie bug, to feature!
chyba mało poprawny politycznie w kontekście mody na BYOD...

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#32

#32 Post autor: lbromirs »

krisiasty pisze:ciąg dalszy testów wykazał że formularza wogóle nie można wypełnić na urządzeniach mobilnych Apple (iPhone / iPad) - wszystkie radio-buttony są "nieklikalne".
Hmm, sprawdziłem przed chwilą na iPhone z softem 6.0.1 i iPadzie z takim samym - i wszystko działa, formularz przechodzi. Możesz podać na priva wersję softu/etc? Pewnie o to chodzi.

Niestety, proste rzeczy do obsługi zwykle mają duży poziom skomplikowania w tle.

adt
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2007, 11:41

#33

#33 Post autor: adt »

krisiasty pisze:ciąg dalszy testów wykazał że formularza wogóle nie można wypełnić na urządzeniach mobilnych Apple (iPhone / iPad) - wszystkie radio-buttony są "nieklikalne".

sugeruję przywrócić po prostu zeszłoroczny formularz, bo w nowym ktoś mocno przekombinował ze skryptami które nie działają poprawnie na większości urządzeń / przeglądarek.
Przywracanie prostego formularze nie bedzie dzialac tak jak chcemy. Rozumiem, ze jestescie przyzwyczajeni do poprzednich lat i postaramy sie rejestracje dopracowac mozliwie dokladnie. Wogole to dzieki za testowanie wszystkich elementow. W tym roku chcemy, aby rejestracja rozwiazala kilka problemow z lat poprzednich, co niestety powoduje, ze piszemy ja pod konkretny przypadek, a co za tym idzie wychodza pewne bledy. Jak znajdziecie jeszcze 'cos' to dajcie prosze znac bo zalezy nam aby koncem roku kazdy mogl sam zarzadzac swoim kontem konferencyjnym.
Dziekuje.

Awatar użytkownika
krisator
wannabe
wannabe
Posty: 446
Rejestracja: 06 maja 2005, 18:35

#34

#34 Post autor: krisator »

Rejestracja się udała, dziękować za pomoc w usunięciu problemu którego nie było :wink:

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

#35

#35 Post autor: krisiasty »

Tak, teraz jest lepiej, udało mi się wkońcu przejść rejestrację.

Ale na iPadzie pierwszej generacji z najnowszym dostępnym softem 5.1.1 nadal nie działają radio-buttony (sprawdziłem też na iPhone z 6.0.1 i tam działają).

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#36

#36 Post autor: lbromirs »

krisiasty pisze:Tak, teraz jest lepiej, udało mi się wkońcu przejść rejestrację.

Ale na iPadzie pierwszej generacji z najnowszym dostępnym softem 5.1.1 nadal nie działają radio-buttony (sprawdziłem też na iPhone z 6.0.1 i tam działają).
To *musi* być jakiś podprogowy znak :P

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

#37

#37 Post autor: krisiasty »

lbromirs pisze:To *musi* być jakiś podprogowy znak :P
rozumiem że w takim razie możemy się spodziewać iPadów 4 jako oficjalnych gadgetów CF2013... :)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#38

#38 Post autor: lbromirs »

krisiasty pisze:
lbromirs pisze:To *musi* być jakiś podprogowy znak :P
rozumiem że w takim razie możemy się spodziewać iPadów 4 jako oficjalnych gadgetów CF2013... :)
Dokładnie tak jak myślałem - pragniesz już nowej wersji swojego ulubionego gadżetu, tylko jeszcze nie do końca wiesz, jak go zdobyć :D

Idziemy w jakość, to prawda, przesadziliśmy ostatnio z ilością. Co z tego wyjdzie - zobaczycie na Forum, na razie sami jeszcze nie wiemy.

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

#39

#39 Post autor: krisiasty »

lbromirs pisze:Dokładnie tak jak myślałem - pragniesz już nowej wersji swojego ulubionego gadżetu, tylko jeszcze nie do końca wiesz, jak go zdobyć :D
Ależ skąd... mój stary wysłużony iPad ma się dobrze i gdyby nie to że nie mogę się z niego zarejestrować na moją ulubioną konferencję którą sam tu reklamowałem to by mi nawet przez myśl nie przeszło że potrzebuję nowej wersji... :)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#40

#40 Post autor: lbromirs »

krisiasty pisze:
lbromirs pisze:Dokładnie tak jak myślałem - pragniesz już nowej wersji swojego ulubionego gadżetu, tylko jeszcze nie do końca wiesz, jak go zdobyć :D
Ależ skąd... mój stary wysłużony iPad ma się dobrze i gdyby nie to że nie mogę się z niego zarejestrować na moją ulubioną konferencję którą sam tu reklamowałem to by mi nawet przez myśl nie przeszło że potrzebuję nowej wersji... :)
To już Twój drugi post na ten temat i pierwszy, w którym użyłeś słów 'stary' i 'wysłużony' :P

Awatar użytkownika
krisiasty
wannabe
wannabe
Posty: 483
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:26
Lokalizacja: Gdańsk

#41

#41 Post autor: krisiasty »

lbromirs pisze:To już Twój drugi post na ten temat i pierwszy, w którym użyłeś słów 'stary' i 'wysłużony' :P
zapomniałeś dodać "potrzebuję nowej wersji" :)
dobra, wystarczy tego OT.

wracając do tematu: kiedy faktury pro-forma będą, bo w okresie świątecznym jak zwykle nie będzie nikogo kto może "klepnąć" płatność żeby księgowość mogła to puścić... :/

gubit
CCIE
CCIE
Posty: 589
Rejestracja: 27 paź 2003, 11:59

#42

#42 Post autor: gubit »

Łukasz, może Ty będziesz wiedział o co chodzi - na CF zarejestrowałem się już w grudniu, ale zdziwiło mnie bardzo, że noclegi w hotelu mogłem wybrać tylko od 20-III (nie mogłem dzień wcześniej, czyli od 19-III). Czy to błąd? Czy tak ma być? Ja wybrałem hotel Kasprowy, ale jak testowo wybierałem inne hotele, to kalendarz działał tak samo - tylko od 20-III (lub od 21-III, ale nie od 19-go).

Czy można gdzieś zadzwonić albo napisać maila, aby jednak na czas konferencji mieć noclegi od 19-III?

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#43

#43 Post autor: Seba »

Tak informacyjnie, pojawiły się opisy większości sesji i części prezenterów, więc można już bardziej świadomie się zapisywać, wybierać sesje, etc :)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#44

#44 Post autor: Seba »

@gubit:
Dodatkowe informacje:
Komitet Organizacyjny Konferencji
e-mai: info@ciscoforum.pl
tel. +48 506 804 430
Zródełko
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

gubit
CCIE
CCIE
Posty: 589
Rejestracja: 27 paź 2003, 11:59

#45

#45 Post autor: gubit »

Seba pisze:@gubit:
Dodatkowe informacje:
Komitet Organizacyjny Konferencji
e-mai: info@ciscoforum.pl
tel. +48 506 804 430
Zródełko
Dzięki Seba za info.
Przed chwilą dzwoniłem, ale nikt nie odbiera.
Potem spróbuję. Ale ważne, że kontakt do nich już mam.

ODPOWIEDZ