CCIE RSv5 study group

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
martino76
CCIE
CCIE
Posty: 883
Rejestracja: 17 gru 2010, 15:23
Lokalizacja: Barczewo

Re: CCIE RSv5 study group

#16

#16 Post autor: martino76 »

pangi pisze: 19 lut 2018, 06:53 Hejka,

Dziekuje za pomoc, wszystkie 3 pozycje zamowione z Cisco Press, z tym, ze jedna to preorder dopiero wyjdzie w Marcu (mowa o IP Multicast). Mam nadzieje ze pozycje sie sprawdza przy nauce. :-)

Pozdrawiam serdecznie.
Sorry do multicasta podalem Ci zly link zerknij na to http://www.ciscopress.com/store/ip-mult ... 1587144592

Pozdro,

Awatar użytkownika
pangi
member
member
Posty: 25
Rejestracja: 02 lut 2010, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: CCIE RSv5 study group

#17

#17 Post autor: pangi »

OK, poszla korekta do CP, mam nadzieje, ze mi zamienia, cena ta sama za vol I i II (pomyslalem, ze vol II jakas nowsza niz vol I dlatego ja poleciles :))

Pozdrawiam!

bodycount
fresh
fresh
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2013, 00:48

Re: CCIE RSv5 study group

#18

#18 Post autor: bodycount »

Witajcie.
Proszę o odpowiedź, czy jakakolwiek "study group" powstała i czy można do niej dołączyć.
Pozdrawiam.

przemek_z
wannabe
wannabe
Posty: 56
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:57
Lokalizacja: Gdynia

Re: CCIE RSv5 study group

#19

#19 Post autor: przemek_z »

Hej,

Chcialbym odswiezyc temat. Jezeli ktos przygotowuje sie do CCIE RS to prosze dajcie znac, stworzymy grupe o ile takowa nie istnieje.

Pozdrawiam

DawidS28
wannabe
wannabe
Posty: 148
Rejestracja: 09 paź 2010, 22:10
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CCIE RSv5 study group

#20

#20 Post autor: DawidS28 »

Hej,
jest duża szansa, że też będę zainteresowany, prawdopodobnie od września. I, przy odrobinie szczęścia, będę mógł udostępnić laba w Krakowie do testowania różnych rzeczy. Niestety, bez dostępu zdalnego, ale lepsze to niż nic.
Co w sumie taka grupa miałaby robić? Ja się prawie całe życie sam uczyłem 8)

psles
wannabe
wannabe
Posty: 143
Rejestracja: 04 sie 2011, 06:09
Lokalizacja: Gdynia

Re: CCIE RSv5 study group

#21

#21 Post autor: psles »

Ja mam plan zaczynać na przełomie września i października. Chętnie też się dowiem jakie założenia miałyby przyświecać istnieniu grupy. Zawsze uczyłem się sam. Element motywacyjny, merytoryczny, jakiś inny?
.ılı..ılı.

eljan
wannabe
wannabe
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2011, 10:14

Re: CCIE RSv5 study group

#22

#22 Post autor: eljan »

Rozumiem że przygotowania zaczynacie od przygotowań do written exam. Zaczynacie z jakieś konkretnej literatury (ccie official certification guide). Czy może kursy od razu (tj.INE) ? Laby planujecie na fizycznym sprzęcie czy na symulatorach ?

psles
wannabe
wannabe
Posty: 143
Rejestracja: 04 sie 2011, 06:09
Lokalizacja: Gdynia

Re: CCIE RSv5 study group

#23

#23 Post autor: psles »

Planuje na fizycznym sprzęcie. A książki? Mam cała listę, ale chce się oprzeć o Cisco press. Do tej pory się nie zawiodłem.
.ılı..ılı.

DawidS28
wannabe
wannabe
Posty: 148
Rejestracja: 09 paź 2010, 22:10
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: CCIE RSv5 study group

#24

#24 Post autor: DawidS28 »

Fizyczny sprzęt, akurat mam pod dostatkiem. INE nie planowałem, jakoś te ich materiały, które widziałem (workbooks), mnie nie przekonują, a forma uczenia się przez video - jeszcze bardziej. O dziwo, blog.ine.com wydaje mi się duuużo lepszy. Bardziej zastanawiam się nad networklessons.com, bo darmowe fragmenty contentu wyglądają w porządku, a ma cenę - w porównaniu do INE - mają taką, że nie jest problemem.

No ale przede wszystkim: Cisco Press i *.cisco.com :)

eljan
wannabe
wannabe
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2011, 10:14

Re: CCIE RSv5 study group

#25

#25 Post autor: eljan »

A co myślicie o bootcampach z CSH przygotywowujące do ccie r&s (do tanich nie należą). Warto ? Tylko nie mówię tutaj o szkoleniu z Narbikiem.

szczuros1234
wannabe
wannabe
Posty: 101
Rejestracja: 20 lut 2011, 12:31

Re: CCIE RSv5 study group

#26

#26 Post autor: szczuros1234 »

networklessons.com - bardzo prosto ale pokrywa prawie całą wiedzę do ccie, polecam rozpocząć od tego
Ipexpert - bardzo ciekawy, już nieistniejący
INE - moim zdaniem najbardziej profesjonalny kurs
CBTNugets - dużo fajnych lekcji

Książka Narbik GAP5.1 - bardzo ciekawie i przyjażnie :)
Jeśli chodzi o lab to aktualnie eve-ng, na necie są gotowe laby do wszystkich szkół.

Inne pytania zapraszam na PM

ODPOWIEDZ