egzamin online

Pytania dt. certyfikacji CCNP, CCDP, CCSP, CCIP oraz CCVP
Wiadomość
Autor
spinacz
member
member
Posty: 44
Rejestracja: 12 kwie 2011, 20:11

egzamin online

#1

#1 Post autor: spinacz »

Witam czy ktoś już zdawał egzamin online i mógłby się podzielić doświadczeniami ?
Chodzi mi szczególnie czy cała procedura przebiega płynnie itp.

seba766
wannabe
wannabe
Posty: 115
Rejestracja: 19 lut 2016, 12:26

Re: egzamin online

#2

#2 Post autor: seba766 »

Cześć,
działa dość dobrze. A sam egzamin to zależy na jakiego obserwatora trafisz. NIektórzy mają wywalone(bardzo mała ilość takich osób) a niektórzy zwracają uwage całkowicie na wszystko i można się zdziwić.

spinacz
member
member
Posty: 44
Rejestracja: 12 kwie 2011, 20:11

Re: egzamin online

#3

#3 Post autor: spinacz »

dzięki
W jakim sensie mogę się zdziwić ?
Zakładam że patrze tylko w komputer na którym mam egzamin , nigdzie dookoła nie mam włączonego komputera, jestem sam w pokoju .

seba766
wannabe
wannabe
Posty: 115
Rejestracja: 19 lut 2016, 12:26

Re: egzamin online

#4

#4 Post autor: seba766 »

Generalnie musisz pokazać cały swój pokój czy nie masz jakiś ściąg gdzieś przyczepionych. A co do zdziwienia to dokładnie tak jak mówisz, nie możesz się gdzieś obok spojrzeć bo już to będzie traktowane jako "offence". I to niestety jest słabe i stresujące.

saiqard
wannabe
wannabe
Posty: 385
Rejestracja: 09 lip 2012, 22:10
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Re: egzamin online

#5

#5 Post autor: saiqard »

Ja dostałem upomnienie za to, że zasłoniłem usta podczas ziewania :) także faktycznie można się zdziwić :P
PCNSA PCNSE JNCIP-DC JNCDA JNCIA-SEC JNCIA-JUNOS JNCIA-CLOUD CCNA-RS

spinacz
member
member
Posty: 44
Rejestracja: 12 kwie 2011, 20:11

Re: egzamin online

#6

#6 Post autor: spinacz »

Jedno pytanie : Przed egzaminem muszę pokazać dwa dokumenty tożsamości , pytanie czy tylko je pokazuje do kamerki czy muszę zrobić zdjęcie i wysłać ? Jeśli mam wysłać to jest to trochę słabe by nie powiedzieć nielegalne.

Awatar użytkownika
peper
CCIE / Site Admin
CCIE / Site Admin
Posty: 5005
Rejestracja: 13 sie 2004, 12:19
Lokalizacja: Warsaw, PL
Kontakt:

Re: egzamin online

#7

#7 Post autor: peper »

Robisz zdjęcie przez stronę, do której link dostajesz w momencie rozpoczęcia egzaminu. Na tej samej stronie musisz też zrobić zdjęcia miejsca, w którym będziesz zdawał egzamin. Nie możesz niestety ukryć żadnego fragmentu dokumentu tożsamości, więc zgadzam się, że to słabe, ale żaden stacjonarny ośrodek egzaminacyjny chyba nie działa, więc jakby nie ma wyboru.
Szkoła DevNet: https://szkoladevnet.pl


Facebook: https://www.facebook.com/Piotr.Wojciechowski.CCIE
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/peper
Twitter: https://www.twitter.com/PiotrW_CCIE

"Zapomniałem że od kilku lat wszyscy giną jakby nigdy ich nie miało być
w stu tysiącach jednakowych miast giną jak psy"

cbr
wannabe
wannabe
Posty: 91
Rejestracja: 09 wrz 2015, 19:35

Re: egzamin online

#8

#8 Post autor: cbr »

peper pisze: 11 sty 2021, 10:52 żaden stacjonarny ośrodek egzaminacyjny chyba nie działa, więc jakby nie ma wyboru.
W połowie listopada zdawałem stacjonarnie w BizTech (Warszawa, Mołdawska) i z tego co widzę nadal jest otwarty.

SQ8UW
wannabe
wannabe
Posty: 113
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:39

Re: egzamin online

#9

#9 Post autor: SQ8UW »

Odkopię trochę temat? Jak wygląda sprawa z terminami online? W przypadku stacjonarnych na wrzesień/październik najbliższy stacjonarny ośrodek znajduje się 200 km ode mnie więc pewnie trzeba będzie przystąpić online, bo jednak szkoda 5 godzin na dojazdy.

elmario
fresh
fresh
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:51

Re: egzamin online

#10

#10 Post autor: elmario »

SQ8UW pisze: 08 wrz 2021, 09:37 Odkopię trochę temat? Jak wygląda sprawa z terminami online? W przypadku stacjonarnych na wrzesień/październik najbliższy stacjonarny ośrodek znajduje się 200 km ode mnie więc pewnie trzeba będzie przystąpić online, bo jednak szkoda 5 godzin na dojazdy.
Możesz to sprawdzić na stronie PearsonVUE. Lista dostępnych terminów jest dostępna przed wykonaniem płatności.
Ja nie miałem nigdy problemu z terminami online - praktycznie na każdy dzień były wolne.

Awatar użytkownika
judge dredd
wannabe
wannabe
Posty: 214
Rejestracja: 02 sie 2009, 15:23

Re: egzamin online

#11

#11 Post autor: judge dredd »

Tak, dokładnie. Na stronie Pearsona możesz bezkarnie klikać i umawiać sobie dowolne egzaminy na dowolne dostępne terminy - dopóki nie dasz "proceed to checkout" i nie zapłacisz, to nic Ci się trwale nie umawia. A nawet jak Cię fantazja poniesie i wpiszesz dane karty, to możesz zawsze odwołać i kasę oddadzą. Sprawdzone. Pozdrawiam!

JD
Zapraszam na szkolenia CCNA prowadzone w pełni on-line (wykłady oraz ćwiczenia ze sprzętem).
Akademia Sieci LANPulse (www.lanpulse.pl)

ODPOWIEDZ