Praca W-wa TP

praca itp
Wiadomość
Autor
engineer81
member
member
Posty: 20
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:12

Praca W-wa TP

#1

#1 Post autor: engineer81 »

http://www.tp.pl/prt/pl/o_nas/kariera/5 ... job=676737

Rozne opienie kraza o tym pracodawcy...
Tak czy inaczej, czy macie wiedzę co za departament - moze opinie MITM...

pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#2

#2 Post autor: Slomek. »

Oficjalnie mogę Ci napisać, że wszystko jest !super w całej firmie atmosfera !niesamowita, !dobra !polityka wynagrodzeń i co najważniejsze !super !organizacja pracy połączona z !najwyższym !poziomem oferowanych usług. !Doskonały pracodawca, kładący nacisk na !rozwój pracownika, !duża ilość szkoleń i !sprecyzowana !ścieżka !rozwojowa.
Trecom.pl

Awatar użytkownika
manius
CCIE
CCIE
Posty: 823
Rejestracja: 08 wrz 2003, 09:02
Lokalizacja: Leighton Buzzard/UK
Kontakt:

#3

#3 Post autor: manius »

Slomek. pisze:Oficjalnie mogę Ci napisać, że wszystko jest !super w całej firmie atmosfera !niesamowita, !dobra !polityka wynagrodzeń i co najważniejsze !super !organizacja pracy połączona z !najwyższym !poziomem oferowanych usług. !Doskonały pracodawca, kładący nacisk na !rozwój pracownika, !duża ilość szkoleń i !sprecyzowana !ścieżka !rozwojowa.
Slomek, nie pal juz tego swinstwa ;)
A CCIE does not necessarily make someone a good engineer. NOT having a CCIE does not necessarily make someone a bad engineer (or not as good). All we can do is strive to make ourselves individually better! (SM)

sezam84
wannabe
wannabe
Posty: 78
Rejestracja: 09 gru 2007, 23:15
Lokalizacja: Warsaw

#4

#4 Post autor: sezam84 »

Do mnie PTK CENTERTEL(Orange i TPsa) też zadzwonił. A że nie mam jeszcze pracy to się do nich przejdę.
PS: widać, że Słomek jest od PR w TPsie..... ;]

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#5

#5 Post autor: Slomek. »

To wszystko prawda co napisałem ;) a przy okazji dodam Operatory Bitowe C++ dla przypomnienia
przesunięcie w lewo - <<
przesunięcie w prawo - >>
bitowy iloczyn logiczny AND &
(bitowa koniunkcja)
bitowa suma logiczna OR |
(bitowa alternatywa)
bitowa różnica symetryczna XOR ^
(bitowe exclusive OR)
bitowa negacja NOT !
Trecom.pl

Awatar użytkownika
Deidara
wannabe
wannabe
Posty: 593
Rejestracja: 28 lut 2007, 10:32

#6

#6 Post autor: Deidara »

Slomek. pisze:Oficjalnie mogę Ci napisać, że wszystko jest !super w całej firmie atmosfera !niesamowita, !dobra !polityka wynagrodzeń i co najważniejsze !super !organizacja pracy połączona z !najwyższym !poziomem oferowanych usług. !Doskonały pracodawca, kładący nacisk na !rozwój pracownika, !duża ilość szkoleń i !sprecyzowana !ścieżka !rozwojowa.
I każdy !ma samochód służbowy i co najmniej raz w kwartale !ma miejsce wyjazd integracyjny na Dominikanę :).
Trwałość ortogonalna to taka trwałość która jest ortogonalna do konstruktorów typu.
Know Your Options !!
Keep It Simple ?? :shock:

Awatar użytkownika
Sofcik
wannabe
wannabe
Posty: 1026
Rejestracja: 28 mar 2006, 15:29
Lokalizacja: Warszawa

#7

#7 Post autor: Sofcik »

Deidara pisze:
Slomek. pisze:Oficjalnie mogę Ci napisać, że wszystko jest !super w całej firmie atmosfera !niesamowita, !dobra !polityka wynagrodzeń i co najważniejsze !super !organizacja pracy połączona z !najwyższym !poziomem oferowanych usług. !Doskonały pracodawca, kładący nacisk na !rozwój pracownika, !duża ilość szkoleń i !sprecyzowana !ścieżka !rozwojowa.
I każdy !ma samochód służbowy i co najmniej raz w kwartale !ma miejsce wyjazd integracyjny na Dominikanę :).
Zapomnieliście o !systematycznych podwyżkach i !wspaniałych miejscach pracy oraz !grzecznych i !wspaniałych przełożonych :)

--
Pozdrawiam
Piotrek

KriS
wannabe
wannabe
Posty: 386
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:17
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

#8

#8 Post autor: KriS »

chlopaki dajcie na PM'a nazwe tego czegos.. jestem dzis tak zjeb*, ze tez to zjem/wypije/wypale... bo widze, ze dziala wysmienicie :mrgreen:
U mnie kupisz LAB'a Cisco .ılı..ılı.http://www.kris.mm.pl
Kupowało juz wielu forumowiczów - kup i TY :)

nowy
wannabe
wannabe
Posty: 210
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:26
Lokalizacja: Warszawa

#9

#9 Post autor: nowy »

sezam84 pisze:Do mnie PTK CENTERTEL(Orange i TPsa) też zadzwonił. A że nie mam jeszcze pracy to się do nich przejdę.
PS: widać, że Słomek jest od PR w TPsie..... ;]
Tepsa dzowni - no nie możliwe :)

bolekis
wannabe
wannabe
Posty: 128
Rejestracja: 29 lut 2008, 17:10
Lokalizacja: Wrocław, PL

#10

#10 Post autor: bolekis »

nowy pisze:Tepsa dzowni - no nie możliwe :)
Chciałeś zapewne napisać "To !możliwe" ;-)

ODPOWIEDZ