Hall of Fame

Pytania dt. certyfikacji CCIE oraz CCDE
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#301

#301 Post autor: bigboss »

Westbam pisze:
Na tej ostatniej, siedział obok Ciebie w przerwach kiedy nie siedział pod samą tablicą ;-)
pozdr.

--
Wbm.
Sure? Ja cały czas siedziałem pod samą tablicą. W polu widzenia mieliście mój desktop z krajobrazem egzoplanety.

Dzięki wszystkim za życzenia. I powodzenia dla tych, którzy mają laba jeszcze przed sobą. Właśnie zaczynam Wam zazdrościć i rozumiem tych, którzy po jednym CCIE zaczynają myśleć o następnych. Ta pustka w sercu...
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#302

#302 Post autor: Slomek. »

Mariusz sorrki że dopiero teraz ale WIELKIE gratulacje dla Ciebie !!! Wchodzę tu na to forum raczej bardzo żadko ale takiego newsa nie mogłem nie skomentować :) Super robota Szefie.
bigboss pisze: rozumiem tych, którzy po jednym CCIE zaczynają myśleć o następnych. Ta pustka w sercu...
Też przez to przechodziłem ale wyleczyła mnie kobieta i teraz to bardziej myślę o żeniaczce z nią niż jakimkolwiek kolejnym CCIE i co jak co ale wybieram aktualne moje życie oparte na wychodzeniu do ludzi, spędzaniu miło czasu z ukochaną kobietą a pieniądze zamiast inwestować w kolejne egzaminy przeznaczam na duże rodzinne kombi, którym mam zamiar straszyć na ulicach Warszawy już od lipca :twisted:
Wybierz właściwą pigułkę :wink: taka moja rada.
Trecom.pl

Awatar użytkownika
manius
CCIE
CCIE
Posty: 823
Rejestracja: 08 wrz 2003, 09:02
Lokalizacja: Leighton Buzzard/UK
Kontakt:

#303

#303 Post autor: manius »

Też przez to przechodziłem ale wyleczyła mnie kobieta i teraz to bardziej myślę o żeniaczce z nią niż jakimkolwiek kolejnym CCIE
Tomek, jeszcze nie jest za pozno, jeszcze mozna Cie z tego wyleczyc ! :)
A CCIE does not necessarily make someone a good engineer. NOT having a CCIE does not necessarily make someone a bad engineer (or not as good). All we can do is strive to make ourselves individually better! (SM)

gubit
CCIE
CCIE
Posty: 589
Rejestracja: 27 paź 2003, 11:59

#304

#304 Post autor: gubit »

Slomek. pisze: Też przez to przechodziłem ale wyleczyła mnie kobieta
No nareszcie! :) Też Cię próbowałem z tego wyleczyć, ale mi się chyba nie udawało. Dobrze, że znalazł się Ktoś komu się udało. Nie znaczy, że dalej nie można się uczyć/rozwijać - bo można a nawet trzeba - ale wg mnie nie warto tak szybko i tak intensywnie jak Ty planowałeś. Szkoda życia.
Slomek. pisze: i teraz to bardziej myślę o żeniaczce z nią niż jakimkolwiek kolejnym CCIE i co jak co ale wybieram aktualne moje życie oparte na wychodzeniu do ludzi, spędzaniu miło czasu z ukochaną kobietą a pieniądze zamiast inwestować w kolejne egzaminy przeznaczam na duże rodzinne kombi, którym mam zamiar straszyć na ulicach Warszawy już od lipca :twisted:
Super się cieszę :) No i gratulacje - bo chyba następny egzamin zdałeś, tak? Skoro już od lipca chcesz jeździć.

Awatar użytkownika
stachul
member
member
Posty: 35
Rejestracja: 30 paź 2006, 23:06
Lokalizacja: The Hague

#305

#305 Post autor: stachul »

Gratulacje dla tych, co ukończyli laba w czerwcu. Ja też dorzucę coś, co dziś mi wpadło: #24611. Idę teraz odpocząć, bo strasznie jestem zmęczony... ;)
Aha... i jeszcze coś:
dziękuję dla tych, dzięki którym uzyskałem pozytywny wynik -> Luk Bromirski, Słomek i Andrzej Sz.
!@#$%^&*()_+

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#306

#306 Post autor: Slomek. »

Stachu no wreszcie :) Gratulacje !!! Należało Ci się i sprawdza się zeby się nie poddawać. Musimy to opić jak będziesz w Warszawie :D
Trecom.pl

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#307

#307 Post autor: Seba »

stachul pisze:Ja też dorzucę coś, co dziś mi wpadło: #24611.
Niektorzy to maja jednak szczescie i takie rzeczy jak numerek CCIE im same wpadaja ;)

Anyway, gratulacje !
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

Dziabong
member
member
Posty: 40
Rejestracja: 10 mar 2006, 18:58

#308

#308 Post autor: Dziabong »

stachul pisze:Gratulacje dla tych, co ukończyli laba w czerwcu. Ja też dorzucę coś, co dziś mi wpadło: #24611. Idę teraz odpocząć, bo strasznie jestem zmęczony... ;)
Aha... i jeszcze coś:
dziękuję dla tych, dzięki którym uzyskałem pozytywny wynik -> Luk Bromirski, Słomek i Andrzej Sz.
Gratuluję Stachu :)

Najważniejsze to być twardym i się nie poddawać co jak widać daje rezultaty.

Opijemy to wydarzenie setnie przy najbliższej okazji :)

Pozdrowionka

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#309

#309 Post autor: bigboss »

stachul pisze:Gratulacje dla tych, co ukończyli laba w czerwcu. Ja też dorzucę coś, co dziś mi wpadło: #24611.
Gratulacje!
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Awatar użytkownika
Slomek.
CCIE
CCIE
Posty: 801
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:26

#310

#310 Post autor: Slomek. »

Dziabong pisze: Gratuluję Stachu :)

Najważniejsze to być twardym i się nie poddawać co jak widać daje rezultaty.

Opijemy to wydarzenie setnie przy najbliższej okazji :)

Pozdrowionka
Teraz Twoja kolej z naszej trójki muszkieterów ;)
Trecom.pl

Dziabong
member
member
Posty: 40
Rejestracja: 10 mar 2006, 18:58

#311

#311 Post autor: Dziabong »

Slomek. pisze:
Teraz Twoja kolej z naszej trójki muszkieterów ;)
Już niedługo kolejna chwila prawdy.

Marze o potrójnej imprezie cieciowej ;-)

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#312

#312 Post autor: lbromirs »

stachul pisze:Gratulacje dla tych, co ukończyli laba w czerwcu. Ja też dorzucę coś, co dziś mi wpadło: #24611. Idę teraz odpocząć, bo strasznie jestem zmęczony... ;)
Aha... i jeszcze coś:
dziękuję dla tych, dzięki którym uzyskałem pozytywny wynik -> Luk Bromirski, Słomek i Andrzej Sz.
Congrats i w ogóle ;P

Awatar użytkownika
gaph
CCIE / Instruktor CNAP
CCIE / Instruktor CNAP
Posty: 419
Rejestracja: 23 lip 2004, 21:16
Lokalizacja: Wrocław, Polska
Kontakt:

#313

#313 Post autor: gaph »

Właśnie zauważyłem, że minęła piąta rocznica utworzenia przeze mnie konta na na CCIE.pl.

W związku z tym chciałbym poczynić ten historyczny oraz monumentalny (dla mnie) wpis w wątku Hall of Fame.

Wczoraj wieczorem wróciłem z Brukseli. O 4:27 niepostrzeżenie przyszedł mail. Ponieważ zdrzemnąłem się do 5 rano, zrefreshowałem stronę ze statusem, na której pojawił się napis PASS.

Gaweł

CCIE #24987 (R&S)
| Few people know what actually goes on in the CCIE Lab, it's shrouded in mystery |
| and of course there's the NDA. | Sometimes our friends go to the lab |
| and return CCIEs. | Sometimes they don't return at all. |

Awatar użytkownika
bigboss
CCIE
CCIE
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2004, 11:03
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Kontakt:

#314

#314 Post autor: bigboss »

gaph pisze: Gaweł

CCIE #24987 (R&S)
No proszę, gratulacje! Czyli zmieściłeś się po dobrej stronie granicy 25000 i możesz mówić, że masz niski numer :)
Przy okazji - prywata: czy też mogę prosić moderatorów o taką ładną ikonkę z nielegalnym logo?
Pozdrawiam z Wrocławia (no dobra, teraz z Wawy) - Mariusz @@@ Linkedin - zapraszam: http://pl.linkedin.com/in/trojanowski

Seba
CCIE/CCDE Site Admin
CCIE/CCDE Site Admin
Posty: 6223
Rejestracja: 15 lip 2004, 20:35
Lokalizacja: Warsaw, PL

#315

#315 Post autor: Seba »

Gawel - jeszcze raz gratulacje!
Teraz tradycyjne do odpoczynku marsz ;)
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
A. Einstein

ODPOWIEDZ