Szkolenia podczas PLNOG - nie wiem czy wszyscy wiedzą ;-)

wasze opinie o akademiach CNAP, generalnie wszystko co sie wiaze z programem, szkoleniami, egzaminami...
Wiadomość
Autor
adt
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2007, 11:41

Szkolenia podczas PLNOG - nie wiem czy wszyscy wiedzą ;-)

#1

#1 Post autor: adt »

Podczas PLNOG organizujemy kilka szkoleń związanych z sieciami. Cena nie jest tak niska jak w przypadku Akademi ale jednak koszty logistyczne dla nas są znacznie większe.

Tak czy siak zapraszam na szkolenia prowadzone przez Łukasza Bromirskiego oraz na nasze skromne CCNP BSCI (uprzedzam wiem, że ścieżka certyfikacyjna będzie zmieniana ale nie samymi certyfikatami człowiek żyje, a raczej przekazywaną wiedzą;-)

Jeśli ktoś jest zainteresowany VPN'ami, BSCI, MPLS to zapraszam (na BGP by Lukasz B. miejsc już nie ma;-)

http://plnog.pl/warsztaty-2010

House
wannabe
wannabe
Posty: 317
Rejestracja: 25 lut 2009, 15:13

#2

#2 Post autor: House »

Dzień dobry,
Czy na przyszłe edycje PLNOG-a może są planowane warsztaty na sprzęcie Juniper Networks?

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#3

#3 Post autor: lbromirs »

House pisze:Dzień dobry,
Czy na przyszłe edycje PLNOG-a może są planowane warsztaty na sprzęcie Juniper Networks?
Jeśli znalazłby się ktoś kto chciałby je poprowadzić dlaczego nie? Zapraszamy różnych producentów od pierwszego PLNOGa. Dwóch odgraża się od drugiej edycji że zrobią. Ale akurat nie Juniper.

House
wannabe
wannabe
Posty: 317
Rejestracja: 25 lut 2009, 15:13

#4

#4 Post autor: House »

lbromirs pisze:
House pisze:Dzień dobry,
Czy na przyszłe edycje PLNOG-a może są planowane warsztaty na sprzęcie Juniper Networks?
Jeśli znalazłby się ktoś kto chciałby je poprowadzić dlaczego nie? Zapraszamy różnych producentów od pierwszego PLNOGa. Dwóch odgraża się od drugiej edycji że zrobią. Ale akurat nie Juniper.
Może "uderzyć" do konkretnych firm tj. Clico, które jest przedstawiciele Junipera i ma centrum szkoleniowe. Nie chodzi o szkolenia przygotowujące do certyfikatu. Warsztaty, które poruszały by tematy ciekawe i z którymi są często probelemy.

adt
wannabe
wannabe
Posty: 105
Rejestracja: 29 mar 2007, 11:41

#5

#5 Post autor: adt »

House pisze:
lbromirs pisze:
House pisze:Dzień dobry,
Czy na przyszłe edycje PLNOG-a może są planowane warsztaty na sprzęcie Juniper Networks?
Jeśli znalazłby się ktoś kto chciałby je poprowadzić dlaczego nie? Zapraszamy różnych producentów od pierwszego PLNOGa. Dwóch odgraża się od drugiej edycji że zrobią. Ale akurat nie Juniper.
Może "uderzyć" do konkretnych firm tj. Clico, które jest przedstawiciele Junipera i ma centrum szkoleniowe. Nie chodzi o szkolenia przygotowujące do certyfikatu. Warsztaty, które poruszały by tematy ciekawe i z którymi są często probelemy.
To ja mam propozycje. Dajcie listę nurtujących Was zagadnień, a my już coś przygotujemy:)

House
wannabe
wannabe
Posty: 317
Rejestracja: 25 lut 2009, 15:13

#6

#6 Post autor: House »

adt pisze:
House pisze:
lbromirs pisze: Jeśli znalazłby się ktoś kto chciałby je poprowadzić dlaczego nie? Zapraszamy różnych producentów od pierwszego PLNOGa. Dwóch odgraża się od drugiej edycji że zrobią. Ale akurat nie Juniper.
Może "uderzyć" do konkretnych firm tj. Clico, które jest przedstawiciele Junipera i ma centrum szkoleniowe. Nie chodzi o szkolenia przygotowujące do certyfikatu. Warsztaty, które poruszały by tematy ciekawe i z którymi są często probelemy.
To ja mam propozycje. Dajcie listę nurtujących Was zagadnień, a my już coś przygotujemy:)
Dobra. Moje propozycje:
Bezpieczeństwo routerów i sieci IP w oparciu od rozwiązania Juniper Networks- najlepsze praktyki.
BGP na routerach Juniper Networks- najlepsze praktyki. :-)
VPLS w centrach przetwarzania danych.
Junos Space.
Na razie to tyle, może po PLNOG-u coś jeszcze mi przyjdzie do głowy. :-)

Jagmyn
wannabe
wannabe
Posty: 98
Rejestracja: 20 lut 2008, 22:56
Kontakt:

#7

#7 Post autor: Jagmyn »

Panowie, czy zeby wziac udzial w szkoleniu trzeba byc tez zarejestrowanym na sama konferencje? Kokretnie chodzi mi o szkolenie IPv6

lbromirs
CCIE
CCIE
Posty: 4101
Rejestracja: 30 lis 2006, 08:44

#8

#8 Post autor: lbromirs »

Jagmyn pisze:Panowie, czy zeby wziac udzial w szkoleniu trzeba byc tez zarejestrowanym na sama konferencje? Kokretnie chodzi mi o szkolenie IPv6
Nie, szkolenia są organizowane przy okazji konferencji.

Jagmyn
wannabe
wannabe
Posty: 98
Rejestracja: 20 lut 2008, 22:56
Kontakt:

#9

#9 Post autor: Jagmyn »

Dzieki

Jeszcze jedno pytanie: czy mi sie wydawalo, czy jeszcze dwa dni temu szkolenie z IPv6 bylo 3.03 a dzis juz jest 7.03 ?

ODPOWIEDZ